Skocz do zawartości

Materiał na modele.


TYTUS62
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Będąc dzisiaj w Castoramie za klejem znalazłem coś takiego Climapor / polistyren ekstrudowany/.Płyty są grubości 4 i 7mm na 1000x500. Patrzyłem na nie pod kątem ULTRONA 3D . Płyty są gładkie z obu stron z jednej strony jest biała. Z tego co sprawdziłem porównując podkłady pod panele / 6mm / do tej płyty / 7mm / sztywność jest jednakowa ale ta 7-emka jest poza tym jakby z gumą i nie łamie się ani nie jest tak krucha jak podkłady. Klei się klejami poliuretanowymi . Cena 4m2 4 mm wynosi ok 44zł a 7 mm ok 56 zł. Oto link http://www.muratorplus.pl/technika/izolacje/plyty-climapor-xps-do-ocieplania-od-wewnatrz_69152.html . Depronowcy robiliście tym towarkiem ? :D Znalazłem w Googlach post z 2005 na temat tych płyt i towarek opisany jest pozytywnie a mnie uderzyło jeszcze to że te płyty są naprawdę ciężkie do złamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rozumiem że chodzi ci o rowki w płycie. W tych płytach nie ma żadnych rowków . Jest to gładka płyta z obu stron. Jedna strona tj . zew. jest szaro-biała i w/g mnie nadaje się do celów modeladskich bardziej niż podkład pod panele a cena też jest przystępna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.