Skocz do zawartości

wiecie co? wstydzę się takich modelarzy


Maciej Ritmann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dwa dni temu jechaliśmy z żoną na Retkinię (łódż) przy brusie, pare modelarzy, chyba 4 samochody, troche maszyn na ziemi dwie albo jedna w powietrzu (chyba multiplexowy glider, a wiecie co tam było pod wieczór jak wracaliśmy? Pełno śmieci!! Butelki, buteleczki papiry!! wstyd!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak to jest cholera, że przyjść modelarze-śmieciarze potrafią, nawet kurde przyniosą pełne butelki (cięższe niż puste), ale zabrać ze sobą nie potrafią, przyjadą znów, znów zostawią, a ja potem przyjadę z synkiem żeby sie powygłupiać z rzutkiem albo po prostu pociekać, a z samochodu żeby wysiąść bedę musiał śmieci rozgarniać.

Mógłbym zgłosić to na policji, byli raz, przyjadą znowu, ale poczekam jeszcze. Kurde, krew mnie zalewa jak o tym myślę, to samo jest na lotnisku za torami, syf taki, że głowa mała!! przyjść na gotowe, rozpierdzielić wsio dokoła, pokazać się z modelem, bo ja jestem wielki modelarz patrzcie na mnie!! modelarstwo do cholery nie kończy się na aparaturze, to tak jak ze studentami, kiedyś student to był student, a teraz jak patrzę po kolegach to student niczym nie różni się z kretynem z gimnazjum, który ma w dupie świat, zero szacunku dla innych i generalnie jes panem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyniosą pełne butelki (cięższe niż puste), ale zabrać ze sobą nie potrafią,

Niestety tego w koło nas jest pełno .Wystarczy wybrać się nad wodę . Torby po zanętach walają się wszędzie . Wprowadzono nakaz sprzątania łowiska PRZED łowieniem to o dziwo największy krzyk podnieśli emeryci . Dla mnie to był lekki szok - ludzie którzy powinni dawać przykład sami śmiecą i są obrażeni jak im zwrócić uwagę . Na szczęście nie wszyscy są tacy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podoba mi się reakcja młodego człowieka na zaśmiecone "naszego lotniska".

Niestety też to widziałem ale dla ścisłości to miejsce naszego latania jest "miejscem biwakowania" miejscowych młodzieniaszków przy piwku.

Do spotkań na "polu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, racja miejsce jest super do biwakowania, ale pifkarze wolą bliżej drzew, nawet na górce jest fajniej posiedzieć, za to syf jaki pozostał tam gdzie stały samochody lotników jest i pewnie będzie.

Co mnie jeszcze w naszym społeczeństwie ciekawi? Świerzo otwarty Orlik między szkołami na Retkini, super ładny, w świeta tłum, i co? kosze puste, a w okół ogrodzenia, (na terenie boiska) butelek po wodzie!! kurde czy naprawdę tak ciężko zabrać śmieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to wynosi się z domu. Takie dzieci jacy rodzice.

Tam gdzie latam i spaceruje z psem goście zrobili sobie strzelnice. Strzelają z długiej broni pneumatyczniej do pustych butelek, przynoszą tego torbami. Myślicie, że któremukolwiek wpadło do głowy żeby te skorupy posprzątać. Jestem jedyny który zwraca im uwagę że po pierwsze tu nie wolno strzelać a po drugie mają posprzątać po sobie to szkło.

Wiecie co, wychodzi na to że jestem jakiś nienormalny. Wszyscy patrzą na mnie jak na idiotę. Nawet matki (rodzice) z dziećmi spacerują w tym miejscu i traktują to OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie różni się z kretynem z gimnazjum, który ma w dupie świat, zero szacunku dla innych i generalnie jes panem.

Nie mów tak ogólnie o gimnazjalistach bo sam uczęszczam do takowej szkoły. Jest wielu takich, jak opisałeś ale nie wszyscy. Ja też zawsze zwracam uwagę jak widze,że ktoś się tak zachowuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie różni się z kretynem z gimnazjum, który ma w dupie świat, zero szacunku dla innych i generalnie jes panem.

Nie mów tak ogólnie o gimnazjalistach bo sam uczęszczam do takowej szkoły. Jest wielu takich, jak opisałeś ale nie wszyscy. Ja też zawsze zwracam uwagę jak widze,że ktoś się tak zachowuje.

Tomnow popieram w 1000% wiekszość ludzi wyrabia swoje opinie na tych którzy stoją pod balkonami, piją, palą, i kto tam wie co jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością niesprawiedliwe, ale...

Jestem już "wapno" (zdaje się tak to się teraz nazywa wg młodych), a chciałbym zapytać czy spotkali się obecnie sytuacją dość powszechną "w moich czasach", kiedy to nie dorosły, a starszy chłopak potrafił natrzeć uszu "szczylowi" za to że rzucił papierek na chodnik?

Podejrzewam, że nie. A może jednak się mylę.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością niesprawiedliwe, ale...

Jestem już "wapno" (zdaje się tak to się teraz nazywa wg młodych), a chciałbym zapytać czy spotkali się obecnie sytuacją dość powszechną "w moich czasach", kiedy to nie dorosły, a starszy chłopak potrafił natrzeć uszu "szczylowi" za to że rzucił papierek na chodnik?

Podejrzewam, że nie. A może jednak się mylę.. ?

Nie wiem czy zaliczam się do dorosłych ale niejednokrotnie upominałem młodych o sprzątanie za sobą czy nie przeklinanie na całego na osiedlu.

Jak byłem dzieckiem to zawsze pilnowałem swoich kolegów i koleżanek aby chociażby papierki po lodach wrzucali do kosza który stoi po dziś dzień pod moją klatką. Po jakimś czasie nie musiałem już nic mówić kiedy widziałem, że kolega rozgląda się ukradkiem aby wyrzucić papierek. Wystarczyło, że moje spojrzenie spotkało się z jego i reakcja była oczywista.

Co do niesprzątania po sobie na miejscu biwaku, pikniku, itp to w ogóle tego nie rozumiem. Ale jestem gotów zrezygnować z jakichkolwiek znajomości kiedy prosząc- weź ten papierek schowaj do kieszeni a nie na ziemię, słyszę odpowiedź- eee nie mam go gdzie schować. Klucze mam w kieszeni i komórkę....

Krew mnie zalewa po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.