Skocz do zawartości

Problem z aparaturą Turnigy


Nowicjusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak jak w temacie mam problem z Turnigy a mianowicie zasięg jest tragiczny czytalem, że powinien wynosic 1,5-2 km a u mnie jest to okolo40-50 metrów. Jestem tym zalamany zabawki maja wiecej. napięcie jest okej bo pierwsze co pomyslałem to, że bateria jakies stare kupilem polecialem do sklepu kupiłem duracelle napięcie jaki wskazuje aparatura to 11,5v. Prosze o pomoc w rozwiązniu tego problemy bo latac sie chce a nie ma czym pilotować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zakupiłem nowe Turnigy... wiadomo, przychodzi razem z odbiornikiem. Podłączam wszystko i... dym leci z odbiornika. Dzwonię do sprzedawcy, wiadomo... wszystko ok i moja wina. :)

Nie chcę czekać na nowy odbiornik, więc jadę do sklepu modelarskiego i kupuję odbiornik Turnigy i HK. Jako pierwszy zbindowałem HK i wszystko OK. Biorę o ręki Turnigu i od razu coś mi nie pasuje. Naklejka na nim była odwrotnie przyklejona... Taki mały chiński psikus...

Tak czy inaczej warto kupić turnigy, bo stosunek ceny do możliwości jest OK. Jeśli chodzi o mnie to finalnie chyba zainstaluję Coronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem nowe Turnigy... wiadomo, przychodzi razem z odbiornikiem. Podłączam wszystko i... dym leci z odbiornika. Dzwonię do sprzedawcy, wiadomo... wszystko ok i moja wina. :)

Nie chcę czekać na nowy odbiornik, więc jadę do sklepu modelarskiego i kupuję odbiornik Turnigy i HK. Jako pierwszy zbindowałem HK i wszystko OK. Biorę o ręki Turnigu i od razu coś mi nie pasuje. Naklejka na nim była odwrotnie przyklejona... Taki mały chiński psikus...

Tak czy inaczej warto kupić turnigy, bo stosunek ceny do możliwości jest OK. Jeśli chodzi o mnie to finalnie chyba zainstaluję Coronę...

Z tym podłączeniem to dziwna sprawa - wtyczki serw standard Hitec/Futaba jest tak zrobiony że odwrotne wpięcie nie powoduje odwrotnego podania zasilania na odbiornik. Czy czasem nie podłączyłeś zbyt wysokiego napięcia do odbiornika?

Tak czy siak, nie instaluj Corony bo to "z deszczu pod rynnę"; jak chcesz porządnie i stosunkowo niedrogo - weź Frsky.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.