Skocz do zawartości

Ładowarka by SkaZoo w.2.0 - jak tym ładować?


Oddie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, dostalem dzisiaj ladowarke? widoczna na ponizszym zdjeciu.. Ladowarka ta jest do Li-xxx, by skazoo wer. 2.0.. tylko nie wiem kompletnie jak, gdzie, i co podlaczyc?! czy moglby ktos mi w tej kwestii pomoc? i odrazu dopowiedziec, jak podlaczyc widoczny takze na zdjeciu aku (rzecz jasna, do tej ladowarki?)..

 

chcialem tez zapytac, czy aku widoczny na zdjeciu mozna ladowac przez ta czerwona wtyczke?.. mam podobny, robiony recznie tylko z takim wyjsciem, a wiec laduje go przez to prostownikiem.. ale co z tym cudem? zna ktos odpowiedz?:)

 

dzieki bardzo, tumek.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cimek, aku widocznego na zdjeciu nie laduje prostownikiem, tylko specialna ladowarka.. o to sie nie boj;pp.. ale musze ja oddac, a trzeba latac, no nie?;> i kombinuje jak to ugrysc;p to, co laduje prostownikiem, to typowy homemade.. wiec strachu tez nie ma..

 

 

a skad zalatwic/gdzie kupic taki balanser? ktory by do tego pasowal?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilanie to wiadomo...

czerwoną wtyczke podpinasz zgodnie z biegunowością w miejsce oznaczone "Pakiet"

prąd ładowania i napięcie wybierasz zakładając zworki tam gdzie trzeba :wink:

czyli : napięcie 12.6v a ampery (0.5-1.5A) dowolnie zależnie jak szybko chcesz naładować akumulator

 

akumulatora nie trzeba za każdym razem ładować z balanserem wystarczy ze co jakiś czas go zbalansujesz, możesz to zrobić ładując oddzielnie każdą celę przez złącze balansera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.