Skocz do zawartości

Memoriał Henryka Jerzyka - 21-22.05.2011


Malker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem trochę zdjęć z Memoriału Henryka Jerzyka:

 

http://rc-ostrow.pl/galeria/sezon-2011/memoria-henryka-jerzyka-makiety

 

Są/były to zawody zaliczane do Pucharu Polski Latających Makiet Samolotów klasy F4B, C, G, H. Lotnisko Michałków 21-22.05.2011

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A wyniki Memoriału będą upublicznione ?

Napewno! Nie czekałem do końca.

 

Sie Jarku nie tłumacz kobitkami. Też przyjechałem z całym swoim zapleczem. Oj coś mi się zdaje, że takie zaniedbanie będzie musiała odpokutować Twoja wątroba - przy okazji nasze też

Ale ja juz na festynie "pokutowałem". Gdzie wiec zatem wyznaczacie miejsce na" chłostę"? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję 8-10.07.2011r. Żar. Jak masz inną propozycję, to czekamy.

No myslę ze może sie to udac. W sumie nie planowałem tam jechac, ale chyba sie skuszę. Tym bardziej, że mam tam rodzinę i wrazie czego moge sie przespac...

 

Impreza jest ciekawa ale kawałek drogi jest

Eee tam daleko. Jeżeli nie przekracza roku świetlnego - a nie przekracza - to "rzut kamianiem" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym jest odległość w porównaniu ze spotkaniem z tak nietuzinkowymi ludźmi

Tak, to prawda. Zanosi sie na to ze jednak będe na pikniku, nawet raczej to pewne choć różnie to w życiu bywa. Myślę ze nic nie stanie na przeszkodzie. Biore połowice (zaczeły sie jej podobac takie imprezy :?: ), kuzyna i jego panią - czyli skład jak w Ostrowie. Do zobaczenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.