Skocz do zawartości

Emax HL2215-450 - czy też się wam grzeje?


From_heaven
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie właśnie ten silniczek, bo oryginalny Alignowy strasznie mi się grzał. Kolega polecał tego Emaxa, głównie z powodu że prawie w ogóle się nie grzeje. U mnie jednak silniczek jest gorący, mimo że założyłem zębatkę 11T. Czy wasze Emaxy też się grzeją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, i tak go dzisiaj załatwiłem :D Za mocno przykręciłem i zerwałem gwint. Teraz nada się tylko do modelu z innym rozstawem śrubek. Ale wziąłem od kolegi inny egzemplarz i po rozkręceniu okazało się, że to zupełnie inne silniki. Różnią się wielkością magnesów i wielkością łożysk. Emax jak widać wypuszczał różne serie pod tą samą nazwą. Zobaczymy czy ten się będzie grzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emax jak widać wypuszczał różne serie pod tą samą nazwą. Zobaczymy czy ten się będzie grzał.

E-max robi niezłą kichę... Krzywo wklejone magnesy... Doważany rotor jakimś dziwnym silikonem... Łożyska do wymiany po kilku lotach...Słabe osiągi...

Już nigdy E-max'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-max robi niezłą kichę... Krzywo wklejone magnesy... Doważany rotor jakimś dziwnym silikonem... Łożyska do wymiany po kilku lotach...Słabe osiągi...

Już nigdy E-max'a

Nie wiem jak te wersje ale wersje GT sobie chwale.

Używam a raczej katuje Emax'a od dosyć dawna w parkmasterze a wcześniej latał w extrimie, osiągi bardzo dobre, nie grzeje się nawet na max. śmigle do tego pobór prądu niski.

 

Od niedawna latam Su 50E na emaxie GT 4020/07, osiągi świetne (jak dla mnie), wykonanie w porównaniu z Turnigy to niebo a ziemia no ale droższe od silników Turnigy.

Może jeszcze mogli by oszczędzić z wagą ale nie jest źle..

 

Zobaczymy jak to będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jak te wersje ale wersje GT sobie chwale.

 

W wersji GT miałem tak luźno zwoje na statorze, że z niego spadały... Dodam, że silnik był funkiel nówka.

Co do silników Turnigy - nie mam nic do nich, oprócz tego, że to "kupa złomu" jeszcze gorsza od e-max'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.