Skocz do zawartości

Z londynu Stansted do Łodzi w 14 minut.


leszek_c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja mam te przyjemność lecieć już w sobotę do Oslo i to o ile się nie myle Airbusem A320 i przy okazji zwrócę uwagę na pracę mechanizmów w skrzydle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w takim samym miejscu siedziałem jak 8 lat temu leciałem na Florydę ;) Też wówczas naoglądałem się jak pracuje skrzydło w Jumbo Jecie.

 

P.S: Od razu widać kiedy wlatuje się nad Polskę- po paskudnej pogodzie.

A ja praktycznie zawsze w tym miejscu siedzę lub w ostatnim rzędzie na ogonie. Nie wiem, jakoś to bliżej do wyjścia w razie "W":)

 

Właśnie w Polsce była najlepsza pogoda, bo ciepło. Fakt, że przy skręcaniu widać deszczowe chmury, ale to akurat w Łodzi w ten dzień nie dotarło. Było to 20 maja. Teraz znów będę leciał w ten piątek, znowu będę nagrywał, może burze będą to się nagra. Choć szczerze to nie chcę by były:) Jak się wraca do Anglii to zazwyczaj niebo jest zachmurzone, jak prawie każdego dnia:(

 

P.S. Czy ktoś jest z Łodzi, bo szukam sklepu modelarskiego? Czy oprócz na ul. J. Dąbrowskiego jest jeszcze jakiś? Najlepiej w centrum. Potrzebuję kupić pręta węglowego, znaczy się płaskownik węglowy ( 0,5x10x1000).

Potrzebuję do Radiana by wzmocnić go przed isntalacją Go Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę siedzieć tuż przed skrzydłem. Raz leciałem z tyłu i powiedziałem nigdy więcej. Silniki zdecydowanie głośniej słychać niż z przodu.

 

Polska to piękny kraj ! Szkoda, że nam się tak ciężko żyje.

Co do pogody to potwierdzam autora. Prawie zawsze jak lądowałem w U.K. to lało. Z krajów europejskich Wyspy maja chyba największą ilość opadów rocznie, a obecnie gdzie mieszkam w Lancashire to już masakra. Kraina deszczowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ciekawy filmik :D . A ja bym poprosił o nazwę piosenek które zostały wykorzystane do podkładu muzycznego :D

Nazwy piosenek sa podane na samym koncu filmu, kiedy to napisy lecą:)

 

Tutaj jeszcze filmik ze startu z Łodzi. Tym razem w Full HD.

[vimeo]http://www.vimeo.com/24840789[/vimeo]

 

Miałbym jeszcze film z lądowania na Stansted, ale niestety nie włączyłem przycisku nagrywania a kamerę trzymałem w reku przez 15 minut:)

 

Do zdania kolegi Kijuik. Polska jest bardzo pięknym krajem, tesknię cały czas. Gdybym tylko miał takie zarobki by żyć na poziomie takim jak tutaj i nie liczyć czy mi starczy do pierwszego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos leciał z GPS-em ? To jest dopiero frajda, jak ponad 300km/h na pasie startowym jdzie , i na ok 1000m do 650km/h podciaga. TomTom nie nadązał odswierzac dróg, ale pas startowy był ;)

Co do reszty

Polska jest bardzo pięknym krajem, tesknię cały czas. Gdybym tylko miał takie zarobki by żyć na poziomie takim jak tutaj i nie liczyć czy mi starczy do pierwszego.

 

Pozdrawiam

to zgadzam się w 100%. Miałem to samo az w koncu firma wysłala mnie na kontrakt do PL płacąc za mieszkanie, jedzenie, paliwo. Zarobki mam jak w UK a pracuje w PL, no tylko ze 300km od rodzinnego domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos leciał z GPS-em ? To jest dopiero frajda, jak ponad 300km/h na pasie startowym jdzie , i na ok 1000m do 650km/h podciaga. TomTom nie nadązał odswierzac dróg, ale pas startowy był ;)

 

Ja kiedyś leciałem z nav, TomTom Go 700, ale w ogóle nie chciał złapać sygnału z satelity, mimo trzymając urządzenie przy samym oknie. Chciałbym to zobaczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.