Skocz do zawartości

Dźwięk - Windows 7 laptop HP


Matkas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

od niedawna mam laptopa HP z Windowsem 7. Jest tutaj jakieś bezsensowne rozdzielanie dźwieku na słuchawki i głośniki które są w laptopie, którego nie idzie wyłączyć. Wczoraj grałem z kolegą, i rozmawialiśmy na Skype. Okazało się, że Skype dawał mi dźwięk na słuchawki, a dźwięk z gry leciał z głośników w laptopie. Panowie jak to połączyć, aby wszystko leciało ze słuchawek?

 

Pozdrawiam, Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś "walnięte".

Włożenie wtyku słuchawkowego powinno automatycznie odłączyć głośniki.

Chyba że... pomyliłeś gniazda. :wink:

Spróbuj jeszcze ręcznie wyłączyć głośniki - klawisz funkcyjny Fn i ikonka głośnika na klawiaturze - prawdopodobnie gdzieś na przyciskach F1 - F12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i na laptopie acer'a i na kompie( windows7 i Vista) i jest to wina słuchawek wcześniej miałem inne i cały dźwięk szedł na słuchawki. To chyba ma pomagać w tym abyś dobrze słyszał kolegę a nie gre. Mi to odpowiada bo gre i tak słyszę i tak a już nie muszę krzyczeć do mikrofonu żeby ktoś mnie słyszał i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dzięki za odpowiedzi. Problem rozwiązałem w samym Skype. Jako główne wyjście dałem laptopa, i wtedy, mogłem słyszeć na słuchawkach gre i kolegę. Troche nie logiczne, ale grunt, że działa :D

 

Pozdrawiam, Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.