Skocz do zawartości

pętla


markuz

Rekomendowane odpowiedzi

no i stało się Smile

dziś wyskoczyliśmy s kolega na latanko , parę przelotów , ciasnych zwrotów,

pogoda ładne bezwietrzna czas ruszyć krok dalej , po rozmowach z starymi wyjadaczami postanowiłem zrobić pętle . Szybkie przeloty następnie świeca , i tak parę razy , i rozpędzam heli zaciągam drąga (zbyt gwałtownie i za ostro ) heli jest do góry płozami drąg od gazu w dół heli poleciał do góry i powrócił do normalnego lotu . Pętla to wielkie słowo przy tym co mi wyszło , wyglądało to bardziej jakby staruszek poślizgnął się na skórce od banana , no ale pierwszy fikołek przełamany . Drugi był troszkę bardziej podobny do pętli i dałem sobie spokój z fikołkami na dziś nie chciałem kusić losu . Podsumowując jeszcze długa droga do ładnej pętli , mało mocy po wyjściu , albo ja robie coś nie tak , po pętli czas myśleć o beczce i zmianie silnika na 50h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.