Skocz do zawartości

Ochodzita dziś po południu


Bodziowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No i było latanie. Według danych z meteo na bielskim lotnisku w Aleksandrowicach wiało do 15m/s a średnia 8m/s z południa. Wszystko się zgadzało poza kierunkiem wiatru, na szczycie Ochodzitej wiało z południowego zachodu. Czyli gorzej trafić nie można- nie licząc wschodu. Lataliśmy we trójkę, oprócz mnie było jeszcze dwóch modelarzy z Katowic. Zabawa była superowa i niemal półtorej godziny nalotu znów wpadło. Żałuję tylko, że nie mogę pojechać na zawody F3F o Puchar Czarnej Górze organizowane w ten weekend przez Arka Morawskiego z Nowego Targu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery to nigdy nie zwracałem uwagi na bazę noclegową w okolicach Koniakowa. Jestem jednak pewien, że nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem tam noclegu, wszak to miejscowość turystyczna, a zimą narciarska. Dużym atutem jest to, że chcesz jechać poza sezonem, więc miejsc więcej i ceny atrakcyjne. Daj znać jak pojedziesz może też się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-7 październik jade na ryby nad morze :D więc pozostaje 13-14, 20-21, albo 27-28 :)

 

A co do kwater to jakieś kontakty najlepiej sprawdzone potrzebuje co bym nie szukał na łapu-capu na miejscu :D Najlepiej pasował by ten zajazd góralski u podnóża góry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą chętni to mogę podjechać i popytać o noclegi. Mam najbliżej z was, a tak czy inaczej na pewno do tego czasu przyjadę na Ochodzitą latać i mogę pozbierać namiary na kwatery. Myślę że to się da zorganizować. W tej chacie pod szczytem może być drogo, za wiele mniejsze pieniądze znajdziemy coś na kwaterach prywatnych w Koniakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.