Skocz do zawartości

Oto co nas pogoniło z latania :)


mati1988k

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna osoba bardzo boi sie takich rzeczy dlatego nas pogoniło ;) bo nie mogliśmy jej narażać na stres :) Bo ja bym chętnie został :) I zobaczył jak to będzie się rozwijało do końca :) Była do daleko :) no ale wiadomo jak to jest z lękami :)

Niestety mam tylko fotki z komórki :)

 

 

 

traba1.jpg

 

traba2.jpg

 

traba3.jpg

 

traba4.jpg

 

traba5.jpg

 

film będzie do pobrania o 2:00 :)

 

http://www.gorzow.mm.pl/~mati1988k/bbb.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem było widać pioruny wokoło tego leja i poczuliśmy powiew chłodnego powietrza (to pewnie był zimny front który po spotkaniu z ciepłym zrobił lejek :) )

 

Nie wiem czy do ziemi doszedł :) Bo po namowach kilku osób pojechaliśmy sobie bo szło wszystko na nas:). Super wyglądało jak sie chmury zaczęły kłębić i powoli zbliżały sie do lejka :) Było widać jak dym leciał w jego stronę :). Ale nic wielkiego z Tego nie wynikło bo raczej byśmy o tym usłyszeli :).

 

Były pomysły żeby zostać i nakręcić super filmik :P Bo kto wie co by mogło z tego wyniknąć może byśmy mieli reportaż roku :P No ale cóż. Do niczego większego raczej nie doszło a przygoda i tak fajna :)

 

A tak btw. to Pewnie noszenia tam były :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ostatnio obserwował trąbę powietrzną z tarasu widokowego Lotniska Okęcie. Z tego co mówił, to specjalnie wielka nie była, ale chyba dotknęła ziemi - a przynajmniej tak to wyglądało z dosyć dużej odległosci - i przesuwała się w towarzystwie piorunów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.