Skocz do zawartości

Reaktywacja! Piknik Modelarski PIŁA 2007 9.09.2007


DJDIT

Rekomendowane odpowiedzi

plakatpila2007.jpg

 

http://modelarze.pila.pl/

 

Modelarze Ziemi Pilskiej zapraszaja na ogólnopolski Piknik Modelarski który odbędzie się w Pile 9 wrzesnia 2007

Jest to reaktywacja cyklu imprez które odbywały się corocznie w Pile, tych uczestników którzy goscili w Pile specjalnie chyba zapraszać nie trzeba ;-)

Uczestnictwo w Pikniku potwierdziło już kilkudziesięciu modelarzy z całej polski! teraz kolej na Ciebie!

 

Podczas pikniku do wygrania (na zasadzie losowania) 10minutowy lot extra 330L c-arf o rozpietosci 2,6m na odpowiedzialnosć wlasciciela !!!

 

Jak co roku możemy się spodziewać dobrej organizacji. Można bezpiecznie latać drogimi modelami, ponieważ jak na każdym zlocie obowiązuje zasada zdawania nadajników oraz kontrola częstotliwości. Do dyspozycji zlotowiczów jest duże lotnisko (teren trawiasty jak również bardzo szeroki asfaltowy pas startowy). Dla uczestników pikniku dostęp do domku pilota gdzie można skorzystać z WC, kuchni aby zrobic sobie kawe ;-) no i grill stacjonarny, warunki wręcz idealne dla modelarzy :-)

 

Wszelkie pytania odnosnie zlotu proszę kierować do mnie tel 880-606-606 GG:1064116 lub e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyjadę .

Mogę zabrać megafon żeby Cię wszyscy dobrze słyszeli

 

Nagłosnienie mam juz załatwione i to z mikrofonem bezprzewodowym na 12V ;-)

Stanowisko do wydawania aparatur jest, namiot jest, tablica z klamerkami jest, prety z tasmami odgrodzeniowymi są, wlasciwie nie wymieniajac co by mi jeszcze zajeło chwile mam juz wszystko dopiete na ostatni guzik :wink:

 

Olo, napewo sie przydasz na zlocie ! ja sam nie dam rady stac cały dzien przy wydawaniu nadajników. Trzeba obsłużyc konkurs na lot moją extrą no i ja sam bym chciał zrobic chociaz jeden lot, Maciek i David też sie zadeklarowali do pomocy wiec bedzie ok ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiscie, każdy pilot aby latac musi zdac nadajnik. Jak zdajesz nadajnik masz identyfikator z numerkiem. Do szklanej kuli wrzucimy numerki i ktoś nie zwiazany z organizatorem wyciagnie szczesliwy numerek (może jakies dziecko?) jezeli dana osoba zrezygnuje zostanie wyciagniety nastepny numerek aż do skutku. Ja wcale nie żartuję, oczywiscie będe się asekurował drugim nadajnikiem na kablu gdyby już model miał przywalić w kreta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar wziąć u dział w Pikniku jako widz. Od dawna interesuje się modelami latającymi ale to prawdopodobnie bedzie moja ppierwsza impreza modelarska. Czy mógłby mi ktośprzybliżyć program takiej impr? Jak to wszystko wygląda organizacyjnie, czy obowiązują zapisy, wstęp wolny? Z góry dziękuje za informacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, każdy może przyjechać wstęp jest wolny. Opłaty wnoszą tylko piloci (niestety organizacja pikniku też kosztuje).

Jak sama nazwa wskazuje jest to piknik, a więc nie rywalizujemy ze sobą, to nie są zawody. Spotykamy się na "luzie" wymieniamy się doświadczeniamy, wspólnie latamy.

W programie losowanie, nagrodą jest możliwosc samodzielnego latania moim modelem (extra 2,6m), podstawowym warunkiem jest tylko panowanie nad modelem w takim stopniu aby nie zagrażac nikomu obecnemu na pikniku. Oznacza to w praktyce tyle, że jeżeli latasz pewnie zwykłym trenerkiem to lecisz extrą...

Będą też 3 pokazy akrobacji większymi modelami a co dalej będzie to się zobaczy ;-)))

Zabierz ze sobą tylko jakiś leżak/krzesło/aparat/kamera tudzież zestaw imprezowy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknik odbędzie się niezależnie od pogody, za daleko to juz zaszło. Radio, telewizja plakaty na miescie, gastronomia itd itd. Co do pogody to tak naprawdę można byc pewnym dzien przed, prognozy sprawdzaja się maxymalnie na 3dni do przodu. Aktualnie w pile brak deszczu a słoneczko co chwile sie przebija ale niestety wieje. Do niedzieli jeszcze sporo czasu więc nie ma czym sie przejmowac.

Jesli chodzi o godziny to ja będe juz na lotnisku rozstawiał się o 8rano. Odprawa jest planowana miedzy 10 a 10:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujeeee. Będe się starał przyjechać. Chocby po to zeby z wami pogadać i nakręcić duuuzo filmu i zmontowac to z jakąś herdcorową muzyką 8)

 

P.S.

 

Może jakaś lista kto będzie?

1. Waylander - to już pewne. Żonke przekabaciłem :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padły pytania czy bedzie gastronomia. Tak będzie stoisko z kebabem, planujemy też uruchomic stacjonarny duzy grill.

 

Przy okazji mam prośbę. Czy któryś z kolegów udajacych sie do Piły posiada skaner częstotliwości ? chcieli bysmy go uzyczyc na czas trawania pikniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę przez okno i widze ze pogoda raczej nie dopisuje. Wybierałem sie na piknik ale PKP zrobiło małą zmianę w rozkładzie (szkoda ze o tej zmianie dowiedziałem sie dopiero na dworcu. APEL DO PKP - informujecie o zmianach na www.... ;) ). Mam nadzieję, ze mino złej pogody pokaz sie odbędzie. Pozdrawiam wszystkich latających ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.