Skocz do zawartości

awatar a regulamin - równi i równiejsi


K(ae)M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sławek jak dobrze wiesz że w tym innym miejsciu każdy aktywny user ma odopiwedni avatar , ba nawet teraz zaraz po napisanu pierwszego posta w powitalni poprzez usera który nie ma avatara , jest notka moda o tym że jak nie zamieści avatara jego posty bedą kasowane a w konsekwenji również i konto. Jakoś ta metoda tam działa. No ale tam chodzi bardziej o jakość a nie ilość ;)

Teraz to nie wiem o co tam chodzi bo mnie to całkowicie nie obchodzi, ale doskonale wiesz o co poszło i w tej kwestii zdania nie zmieniłem i nie zanosi się żebym zmienił. Dodam Ci tak Marcinie na zakończenie że założyłem swoje forum które nie ma konkurować z innymi forami a jedynie dostarczać rzeczowych informacji na temat projektowania w CAD. Zresztą, działy są tylko takie jakie mi są potrzebne do pisania o projektach CAD. Właściwie to bardziej blog niż forum. Co ważne, nie ma notek do moderatora bo nie ma moderatorów :lol: :rotfl:

Wracając do tematu to dziwne że aż tak trzeba opisywać dokładnie avatar w regulaminie. Dla mnie to jasne jak słońce że na zdjęciu mam być ja a nie mój samochód czy okulary słoneczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo dotyczy wieku. Cóż z tego ze nie był wymagany podczas rejestracji?... Czy uzupełnienie jest aż tak trudne czy to chęć pokazania że "ja zrobię inaczej" bo nie będę się stosował do wytycznych ?

wiesz zebys sie wreszcie nie czepial(i inni tez) to powiem Ci tak: umiesz wstawic/zmienic moj wiek to zrob to ,bo ja juz nie potrafie -prosilem kiedys "wladnych " zeby dodano ale bez odpowiedzi wiec tego nie ruszalem wiecej...

...

a zdjecie jest prawidlowe ; "sylwetka" + model + widownia + pomoc trzymajaca model,

Moj avatar ma przynajmniej akcenty modelarskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wieku: nie mam mozliwości, nie chcę , nie mogę. Jak miałem taką możlwiość to: nie chciałeś lub nie mogłeś podać. Jak prosiłem to pozostało bez echa. Tak na marginesie to kliknij na "profil" tuż pod nazwą "Polskie forum modelarskie RC" i tam znajdziesz odpowiednie pole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek podobny do przestrzegania zasad na piknikach lotniczych. Niektórym się chce przestrzegać regulamin, innym mniej a reszta ma to głęboko w d***e, co najwyżej zrobi się potem zadymę jak to jedni są równi i równiejsi. :wink:

Dobrze, że nie wpływa to na bezpieczeństwo w lataniu a jedynie świadczy o osobistej kulturze.

Niestety czasy anonimowości w Internecie się już skończyły.

Tak przestrzeganie wszelkich zasad jest strasznie ciężkie zwłaszcza dla nas Słowian. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem se okulary, Ty chyba również bo nie dostrzegasz że moderatorem nie jestem od roku czy półtora. Dla mnie możesz wpisać nawet milion lat. Ja wiedziałem gdzie mam wpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle ja mam dobry wzrok,

...idz ty synu lepiej do okulisty i nie tylko do okulisty ....

 

aha , widzisz w tamtych czasach niektorych bylo stac na zwyklego DRUCHA( ktory "walil" czarno biale foty) co nie mozna powiedziec o tobie ....

 

Jezeli chodzi o moja marynarke -to :czy ty do puszczania modeli zakladasz pizamke czy dresik ? a moze dresik na pizamke ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co najwyżej zrobi się potem zadymę jak to jedni są równi i równiejsi. :wink:

Dobrze, że nie wpływa to na bezpieczeństwo w lataniu a jedynie świadczy o osobistej kulturze.

[...]

Tak przestrzeganie wszelkich zasad jest strasznie ciężkie zwłaszcza dla nas Słowian. :oops:

Nie przesadzaj, nie przestrzeganie a różna interpretacja to dwie sprawy. I w takich sytuacjach warto coś wyjaśnić.

A swoją drogą tak, słowianie mają już chyba w genach stanowisko buntu. To efekt wieloletniego gnębienia przez dobrych sąsiadów i narzucania swoich praw. Odbija się to dziś w postaci różnych minibuntów i szukania dziur do ucieczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w obronie Janeczka. Dostał Janeczek dwa punkty i krawat wisi...

I tak w kwestii formalnej - Kolega @meteor nie za bardzo się zapędził z tymi punktami? Wyraźnie Janeczek napisał, wprawdzie do Sławka, ale sens ten sam:

wiesz żebyś się wreszcie nie czepiał(i inni tez) to powiem Ci tak: umiesz wstawić/zmienić mój wiek to zrób to ,bo ja już nie potrafię -prosiłem kiedyś "władnych " żeby dodano ale bez odpowiedzi wiec tego nie ruszałem więcej...

Dlaczego nikt z zielonych mu nie pomoże tylko zaczyna się walenie punktami. Według mnie - niepotrzebnie. Człowiek ojcem Twoim mógłby być i wcale nie musi potrafić biegle obsługiwać komputer. Marcin - fajny z Ciebie chłop ale w tym przypadku chyba pojechałeś za mocno. Weź trochę poprawkę na człowieka i mu pomóż. Wystarczy odrobina dobrej woli zamiast drapania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @meteor nie za bardzo się zapędził z tymi punktami?

Kolega Janeczek nie ma wpisanego wieku od dawien dawna, nie wiem ile ma lat. Gdyby chciał go uzupełnić to posłuchał by Sławka i wszedł w zakładkę profil - widocznie mu się nie chciało.

Jak zobaczę kogoś kto ma profil niezgodny z regulaminem będę walił od razu punkty - apel o uzupełnienie był ponad pół roku temu ale jak widać ludzie nie potrafią się dostosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.