Skocz do zawartości

awatar a regulamin - równi i równiejsi


K(ae)M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

brak szacunku dla drugiego człowieka...

 

mkrawicz1-widze ze kolega nie czytal "po kolei" ...czy kolega tez zawsze nastawia drugi policzek ? ja sie nie dam przez niekompetentnego moderatora zaszczuc, moderatora ktory nie potrafi nic zadzialac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

brak szacunku dla drugiego człowieka...

mkrawicz1-widze ze kolega nie czytal "po kolei" ...czy kolega tez zawsze nastawia drugi policzek ? ja sie nie dam przez niekompetentnego moderatora ktory nie potrafi nic zadzialac (tylko jatrzy) - zaszczuc ...

Kolega czytał, ale kolega uznaje, że klasę trzeba mieć zawsze.

Skoro Ty nie masz szacunku dla innych, jak możesz wymagać, żeby inni mieli szacunek dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A krawat to mogę Ci jedynie wydłużyć za takie zachowania i odzywki.

 

...dobra ,mozesz mi dac nastepny ale sobie tez musisz dac krawacik takiej samej dlugosci jak bede ja mial ...sprawiedliwosc musi byc ! *

 

*- ja ciebie pierwszy nie posylalem do lekarzy ...

- pisalem tylko zdrobniale : Janeczku-meteorku

- pisalem odczep sie a nie odp...-odczep sie jest popularnym slowem wcale nie wulgarnym.

 

 

-ja zachowywalem sie kulturalnie co nie mozna powiedziec o tobie -ty zaczynasz sie denerwowac -czy bardzo mocno Ci zalezy na stanowisku moderatora ? skad te nerwy - czlowiek w Twoim wieku powinien byc cool ,opanowany , co bedzie z Toba gdy bedziesz mial 50 ? - k l e b e k n e r w o w ! modelu nie skleisz !

 

Marcin z Ursynowa - popre Twoja kandydature na moderatora jesli chcesz ...daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy ,czy Meteor będzie konsekwenty w stosunku do wszystkich ,którzy nie posiadają wpisanego wieku :roll: Avatar nie jest obowiązkowy według regulaminu. Dziwi mnie tylko jedno-czemu po wpisaniu daty urodzenia ,wiek sam się nie pojawia?

A tak na poważnie-To nie wydaje się wam ,że ostatnio coś jest nie tak? Lekko jedziemy w dół z forum, a to nie za dobry objaw. Może mały przykład: młody pyta o silnik jaki można wstawić , by osiągnąć prędkość 300k/h i się zaczyna płodzenie postów nie związanych z pytaniem. Wszyscy odradzają kupna tego modelu, a o kupnie nie ma ani słowa-ba -młody wreszcie piszę ,że nie kupuje tego modelu, ale to mało ważne dla piszących. Czy to jest jeszcze forum wymieniające wiedzę i doświadczenie?, czy tylko płodzące posty nic nie wnoszące do pytań i wiedzy. Takich przykładów można mnożyć na pęczki. Wręcz martwi mnie ,że niektóre wpisy potrafią wprowadzić w błąd pytającego.

Powinna być prosta zasada, niewiem ,nie zabieram głosu. Może skupmy się na wiedzy i wymianie doświadczeń, a profil jest określony regulaminem i należy go przestrzegać ,ALE przez wszystkich,a nie tylko wybranych.Przecież to proste -PRAWO JEST PRAWEM,chyba ,że pilnujący tego prawa są BARDZO nie konsekwentni i mało ważne ,czy to Maciek, Wacek, czy Janek z tego samego podwórka, prawo obowiązuje wszystkich. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administratorzy/moderatorzy, sprawa powinna być prosta: wyciągacie bazę, sprawdzacie, kto nie ma wpisanej daty urodzenia i automatem rozsyłacie maila upominawczego, za tydzień to samo + 2 warny, za tydzień to samo i kolejne 4 warny. Da się to zrobić skryptem.

A co do awatarów - kawałek skryptu, który informuje admina, kto w ostatnim tygodniu dodał/zmienił awatar, przejrzenie delikwentów + ewentualne warny i tyle.

Co do zawartości merytorycznej postów - postuluję, żeby używać ikonki "!" przy poście + modyfikacja skryptu forum, żeby do zgłoszenia można było dodać komentarz, uzasadniający zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zawartości merytorycznej postów - postuluję, żeby używać ikonki "!" przy poście + modyfikacja skryptu forum, żeby do zgłoszenia można było dodać komentarz, uzasadniający zgłoszenie.

No przydało by się!

 

Jestem ciekawy ,czy Meteor będzie konsekwenty w stosunku do wszystkich ,którzy nie posiadają wpisanego wieku :roll: Avatar nie jest obowiązkowy według regulaminu. Dziwi mnie tylko jedno-czemu po wpisaniu daty urodzenia ,wiek sam się nie pojawia?

A tak na poważnie-To nie wydaje się wam ,że ostatnio coś jest nie tak? Lekko jedziemy w dół z forum, a to nie za dobry objaw. Może mały przykład: młody pyta o silnik jaki można wstawić , by osiągnąć prędkość 300k/h i się zaczyna płodzenie postów nie związanych z pytaniem. Wszyscy odradzają kupna tego modelu, a o kupnie nie ma ani słowa-ba -młody wreszcie piszę ,że nie kupuje tego modelu, ale to mało ważne dla piszących. Czy to jest jeszcze forum wymieniające wiedzę i doświadczenie?, czy tylko płodzące posty nic nie wnoszące do pytań i wiedzy. Takich przykładów można mnożyć na pęczki. Wręcz martwi mnie ,że niektóre wpisy potrafią wprowadzić w błąd pytającego.

Powinna być prosta zasada, niewiem ,nie zabieram głosu. Może skupmy się na wiedzy i wymianie doświadczeń, a profil jest określony regulaminem i należy go przestrzegać ,ALE przez wszystkich,a nie tylko wybranych.Przecież to proste -PRAWO JEST PRAWEM,chyba ,że pilnujący tego prawa są BARDZO nie konsekwentni i mało ważne ,czy to Maciek, Wacek, czy Janek z tego samego podwórka, prawo obowiązuje wszystkich. :rotfl:

Mowa o moim temacie :P , ale na szczęście moderator Rafał był na widoku to napisałem PW i temat wyczyszczony.

Dzięki Rafał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek ...puszczaja ci jednak nerwy !i to tak jak poprzednimi razami ,kiedy karciles mlody narybek modelarzy a ja ich bronilem jak ...jak ,no nich ci bedzie -Robin Hood ...chociaz Robin dodatkowo rozdawal pieniadze a ja bylem tylko "likwidatorem pochopnych krawatow"...

Juz twoj stosunek do tych mlodych ludzi (..."idiotow"...) pokazuje jakim jestes czlowiekiem -JA NIGDY nie uzylem obrazliwego chamskiego,bezczelnego slowa tak jak ty ...nie czepialem sie twojego wieku, zony , znajomych itd...

 

Chlopie ,boje sie o Ciebie ,ze z takiego blahego powodu jak moj avatar zrobisz sie coraz bardziej nerwowy wrecz arogancki co moze wplynac niekorzystnie na Twoje wyniki w modelarstwie... :*

Nie byłeś żadnym likwidatorem, a jeżeli twierdzisz że twoje teksty :cyt. "żebyś sie wreszcie odczepił" nie są chamskie to nie chcę wiedzieć jak te chamskie wygladają. O mnie się nie martw, ja sie nie denerwuję. Co do "idiotów" to widać że nie zrozumiałeś kompletnie tego co się do ciebie pisze. Idiotą nazwałem człowieka który to obrażał min. Huberta i paru innych takimi tekstami że nawet trudne są do powtórzenia, drugi idiota groził że pobije ludzi na piknikach. Jeżeli takich bronisz to powodzenia. Pomogłem młodym modelarzom bardzo dużo z tym że ja się z tym nie obnoszę bo mnie na sławie nie zależy. Mojego wieku się nie mogłeś doczepić bo miałem go zawsze, nie czepiałem się twoich bliskich tylko napisałem że do nich możesz serwować tego typu powiedzenia. Twój avatar, wiek i cokolwiek innego mnie nie interesuje ale skoro tak bardzo zależy ci na młodzieży to powinieneś sam dać przykład w postaci chociażby uzupełnionego profilu, jak chcesz komuś zwracać uwagę to zobacz czy sam jesteś w porządku. Ja zamiast kłapać gębą w czasie gdzie pożegnałem moderatorkę kopniakiem w :ass: zabrałem się za naukę CAD i tą wiedzę przekazałem innym a ci z powodzeniem ją wykorzystują we własnych projektach.

Tak na marginesie to po pewnym zdarzeniu losowym musiałem się poddać (sam kazałem adwokatowi złożyć przed sądem wniosek o powołanie biegłego) badaniom u psychologa -biegłego sądowego (nie psychiatry) no i widzisz, nic co mi zarzucasz powyżej u mnie nie występuje. Niestety ale opinia biegłego leży w sądzie bo z chęcią bym ci ją wysłał faxem burząc w ten sposób kompletnie nietrafną a wydaną przez ciebie ocenę mojej osoby. Napisałem na tym forum ze 4500 postów , nawet nich wartościowe będzie 20% to oznacza ze coś do tego forum wniosłem a ktoś z tego powodu miał łatwiej. I nie tylko starsi ale i młodzi jak ich nazywasz też. Co byś nie robił to raz wychowanego młodego drugi raz nie wychowasz a czasy PRL-u w których "wspólnie kształtowaliśmy młodzież " już nigdy nie wrócą. Nie widzę sensu dalej udzielać się w tym temacie a tobie proponuję czytanie z uwagą.Tyle.

 

 

Masz tu przykład z ostatniej chwili http://pfmrc.eu/profile.php?mode=viewprofile&u=2744 krawat wg. ciebie zapewnie się nie należy. A powiem ci że człowiek ten pwenie nawet nie kliknął na regulamin nie mówiąc o czytaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu zabieram głos, ale to co się pisze w tym temacie, to JAKIEŚ KOSMICZNE BZDURY, żeby nie napisać "durnoty". Kłócicie się o jakąś duperelę przez dwa tygodnie z okładem. I co?

I g... Chce mieć chłopak awatar to niech se ma. Komu to przeszkadza?! Ludzie, są ważniejsze tematy niż głupia dyskusja powyżej. Olać to i tyle :crazy: Może nie wykasują.... mi tego postu :?

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:dostałem ostrzeżenie.

Po drugie może mi ktoś ,a zwłaszcza moderator wyjaśni co znaczy: "Profil niezgodny z regulaminem. "

Po trzecie mam gdzieś ostrzeżenia udzielane przez młokosa który jakimś cudem moderatorem został

A po czwarte ŹLE się zaczyna dziać na tym forum i chyba się z niego wypiszę.

Po piąte, właścicieli tego forum proszę zmianę moderatora, bo gość po prostu sobie nie radzi.

Do moderowania forum, trzeba mieć nieco więcej doświadczenia życiowego. same chęci nie wystarczą.

"Meteor", wyjaśnij mi o co chodzi z tym profilem.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie może mi ktoś ,a zwłaszcza moderator wyjaśni co znaczy: "Profil niezgodny z regulaminem. "

Nie sprawdzałem, ale pewnie chodzi o wiek.

Po trzecie mam gdzieś ostrzeżenia udzielane przez młokosa który jakimś cudem moderatorem został

Jest pełnoprawnym moderatorem tego forum.

A po czwarte ŹLE się zaczyna dziać na tym forum i chyba się z niego wypiszę.

Dla mnie nie istniałeś nigdy na nim, więc JA NIE ZAUWAŻĘ - nie jest to żadna złośliwość, tak to widzę jako stary użytkownik :?

Proszę, nie odbierz tego osobiście, ale po prostu tak możesz być postrzegany przez zwykłego usera tego forum np hubert_tata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum od 2007 roku. Przez cztery lata, jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Az nadepnąłem na odcisk facetowi który jest nieco tylko starszy od mojego najmłodszego synka. Wystarczyło mi na privie o tym napisać, a nie walić podwójne ostrzeżenie. Stąd twierdzę,że gość jest nieobiektywny i złośliwy!

Niestety mam już swoje lata, i niestety mam już górki, ale chwalić się tym ,że żyję na tym świecie ponad pół wieku z okładem, wcale nie mam zamiaru.

A do moderowania forum, na prawdę trzeba mieć wyczucie, sam to robię od sześciu lat :)

Obserwuję działania tutejszego i nie podobają mi się.

Dalej twierdzę ,że ten cały wątek to duperele i niepotrzebne kłótnie, wywołane przez młodego człowieka, który moim zdaniem nie zdawał sobie nawet sprawy ze skutków.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.