Skocz do zawartości

PLAN ZAJĘĆ


kylorc

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę, jak to nowoczesność zagościła także w temacie robienia sobie planu lekcji...

"Jaja kobyły" bardzo dawny uczeń, taki plan wpisywałem najpierw ołówkiem /bo stale coś się zmieniało/ na kartkę z wydrukowaną ramką, którą to piknie wydrukowaną kupowało się w sklepie papierniczym, albo dla oszczędności samemu rysowało. Ale to nie było wszystko, co się na takim planie umieszczało. W moim przypadku były tam różnokolorowo zamalowane kratki obrazujące inne zajęcia, jak np. nauka własna /czysto teoretycznie, aby staruszkowie widzieli, jakie mam dobre chęci... :wink: /, czas wolny, udział w zajęciach w modelarni, udział w kółku zainteresowań /biologia po normalnych lekcjach/ czy wreszcie prywatne lekcje gry na pianinie.

W tym drugim planie, widzę lekcje religii w środku zajęć w jednym dniu, a w innym na końcu, tak, jak zgodnie z ustaleniami i prawami obowiązującymi w państwie neutralnym światopoglądowo powinno być. Co wobec tego robi np. zielonoświatkowiec , który na lekcje religii katolickiej nie chodzi, a lekcji religii swojej, dla niego nie przewidziano? Siedzi na korytarzu i "zbija bąki"? Ale sam pomysł planu sporządzanego za pomocą kompa dobry jest i nowe to jego zastosowanie, jak dla mnie dla naprzykładu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym drugim planie, widzę lekcje religii w środku zajęć w jednym dniu, a w innym na końcu, tak, jak zgodnie z ustaleniami i prawami obowiązującymi w państwie neutralnym światopoglądowo powinno być

To się nazywa panstwo wyznaniowe stworzone przez katoprawice która może wszystko nawet po za ramami prawa :wink: za moich czasów jak ktoś chciał to chodził na religię do salek przy kosciele i tam jest miejsce na te sprawy.

Ps.

Dobry pomysł z tymi planami lekcji ale powinniscie to jakos podzelic na miasta zeby nie zrobil sie galimatias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Darku masz zupełną rację i ja także wiem co i jak jest grane w tym temacie, ale nie chcę tutaj wszczynać dyskusji światopoglądowych czy politycznych i po prostu ten szczegół tak mi się tyko jakoś rzucił w oko. To i wspomniałem sobie , jak to prawidłowo powinno być. A swoją drogą takie lekcje oczywiście powinny się odbywać w salach przy budynkach kultu i za moich czasów tak właśnie było. Ale wtedy byliśmy pod okupacją/ :wink: /, rządziła straszna i krwawa komuna/ :wink: /, kościół kat. był bez przerwy prześladowany/ :wink: /, wręcz działał w podziemiu.... A teraz za to się sypie od środka, jak te stare pruchno i jeden łojczulek walnie się do tego przyczynia, jako ta najbardziej widowiskowo-medialna postać. To jednak już nie mój problem i niech tak zostanie, czego i Tobie szczerze życzę. :D A pogody na piknik przede wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek pytałeś się co z tymi co "Nie chodzą" na Religie Oficjalnie Mają Być w Bibliotece Mogą sie uczyć Lub Uzywac Komputera. A tak naprawde jest tak że siedzą gdzieś pod klasą i albo ściągaja zadanie albo Uczą sie na Jakas lekcje.

 

Ale czy to jest złe? W moim przypadku nie chodząc na religię i "ucząc" się w szkole miałem w domu więcej czasu na modelowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój plan zajęć:

 

pn-pt:

7:00-15:00 praca

15:00-22:00 budowa własnego domu

22:00-22:30 obiad

22:30-23:00 modele

23:00-700 nyny

 

sob:

6:00-22:00 budowa domu a potem jak w tygodniu

 

nie:

-odwiedziny rodziny i takie tam

-małe fuchy, żeby zarobić na modelarstwo

- jak nie pada i nie wieje to 14:00-15:00 latanko

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.