Skocz do zawartości

Jaka aparatura na początek!!!!!!!!!!!! POMÓŻCIE


kbr1

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

VG6000 jest ok, sam ja mialem przez ponad pol roku, i nie zawiodlem sie na niej. Latwo sie wszystko ustawia, jednopoziomowe menu, mozliwosci wystarczajace. Teraz mam Futabe T8 i powiem tyle ze na sanwie ustawil bym typowego akrobata w 3 minutki, tu juz potrzebuje z 10 :( No ale zaczelo mi brakowac kanalow, bo w piperku mam klapolotki, wylaczanie zaplonu i odmykanie klapki na cukierki :) i jednego juz zabraklo, no i Futaba to Futaba :) Chlopaki z opticami biegali po lace bo zasieg slaby bo jakies zaklucenia lapali. Skonczylo sie na tym ze wszyscy komorki wylaczaja teraz, tyle ze ja sanwa od dziesieciu lat latalem z komorka w kieszeni i nigdy nic nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki z opticami biegali po lace bo zasieg slaby bo jakies zaklucenia lapali. Skonczylo sie na tym ze wszyscy komorki wylaczaja teraz, tyle ze ja sanwa od dziesieciu lat latalem z komorka w kieszeni i nigdy nic nie bylo.

stary co ty za glupoty wypisujesz :crazy: , jakie znowu zaklocenia przez komorki. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta jest lebsz od sanva Hitec OPTIC 6 Sport (Electric Micro Version)

6 kanałów

pamięć 10 modeli

modulacja: PPM

cyfrowe trymery

EPA, Revers oraz SubTrim dla wszystkich kanałów

EXPO, Dual Rate dla kanałów 1, 2 i 4

Shift Select, Engine Lock

pojedynczy zegar (timer)

przełącznik uczeń-nauczyciel

gniazdo ładowania

wyświetlacz LCD 49x25.5mm

zasilanie 7.2V

akustyczna sygnalizacja niskiego napięcia zasilania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki z opticami biegali po lace bo zasieg slaby bo jakies zaklucenia lapali. Skonczylo sie na tym ze wszyscy komorki wylaczaja teraz, tyle ze ja sanwa od dziesieciu lat latalem z komorka w kieszeni i nigdy nic nie bylo.

 

Totalna bzdura .... Latam z komórką w kieszeni od zawsze ( lubię słuchać muzyki podczas lotu 8) ) często ktoś rozmawia przez komórkę tuż obok mnie i nic .. Widocznie koledzy mają coś walnięte skoro muszą biegać żeby zasięg złapać.... może to nie być wina nadajnika ... Optica 6 używam już od jakiegoś czasu i nie miałem z nim żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz mialem taka sytuacje ze latalem se na zboczu,jakies 100m od siebie i jak tylko zblizylem nadajnik do kieszeni gdzie byla komorka to od razu model swirowal.Od tego czasu nigdy nie latam z telefonem 8)

A i znajomy elektronik mowil mi ze dzwoniacy telefon momętalnie rozstraja nadajnik.Wiec lepiej zainwestowac w mp3 niz stracic model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki z opticami biegali po lace bo zasieg slaby bo jakies zaklucenia lapali. Skonczylo sie na tym ze wszyscy komorki wylaczaja teraz, tyle ze ja sanwa od dziesieciu lat latalem z komorka w kieszeni i nigdy nic nie bylo.

stary co ty za glupoty wypisujesz :crazy: , jakie znowu zaklocenia przez komorki. :rotfl:

 

mlody uwazaj sobie co piszesz, mozesz sobie latac z komorka, ja tez latam, na lace mielismy dwa optiki (jeden kanal 73 drugi 78) obydwa nerwowo reagowaly podczas logowania sie komorki, oraz gdy komus przyszedl sms, lub ktos dzwonil. Wszystko moze jeszcze zalezec od kanalu jaki sie uzywa. Faktem jest to ze uklady komorki sa wewnetrznie ekranowane przed zakluceniami od wbudowanej anteny ( jak ktos kiedys rozbieral komorke to wie) a ktory nadajnik jest ekranowany?? wystarczy podczas dzwonienia przylozyc komorke do glosnika i co?? Faktem jest to ze gdy komorki leza w autach lub sa wylaczone problem chwilowych zaklucen sie skonczyl.

 

 

Totalna bzdura .... Latam z komórką w kieszeni od zawsze

bzdura to nie jest, nie zycze ci abys sie o tym sam przekonal, ale jezeli cos moze wystapic, to zgodnie z prawem murphego pewnie wystapi.

 

instruktor a nie uzywasz przypadkiem technologi mpd multipleksa?? bo wtedy nigdy zadnych zaklucen sie nie zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.