Skocz do zawartości

Co na początek


Sumo71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu poczatkujacy i marudny modelarz. :lol: Prosze o podanie mi elementow jakie musze kupic wraz z silnikiem spalinowym by moc go odpalic a nastepnie po zbudowaniu modelu cieszyc sie plywaniem po akwenach:))) Poki co wiem ze silnik, zbiornik na paliwo, paliwo, przewody paliwowe, serwo i co jeszcze :?: :?: Wiem ze moge isc do sklepu i zapytac i kupic od razu tam ale chyba lepiej popatrzec potem na stronkach i wybrac odpowiednie rzeczy by nie wcisneli czegos co im nie schodzi a bedzie to np lipa ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

no wiadomo jeszcze klucz do swiecy,pompka paliwa,filtr raczej nie potrzebny(ale mozena dac)i to chyba wszystko...nie wiem czy o czyms zapomniałem... :P (pisałes ze serwo no to jeszcze odbiornik,appa,ciegno do serw,i wiele podobnych drobiazgłow :mrgreen: )ale to co wymienione to chyba wszystkie podstawowe zeczy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( i ewentualnie o rozruszniku)

 

Jeśli ma to być łódź to silniki mają szarparkę. Chodź i pewnie wyjątki są :P

 

Przykładowy silnik ASP 15 --> 229zł

 

kompletne łódki z silnikiem ASP DELPHIN --> 580zł TIGER SHARK --> 630zł

 

Przy okazji zapytam - czy warte są tej ceny te łódki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.