Skocz do zawartości

Extrim v2 - Mój nowy model


Dylek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Składając tak Extrima pakujesz się w kłopoty ,że potem coś nie bedzie idealnie pasować ,poza tym w ten sposób to faktycznie będzie składanie na długie zimowe wieczory.

Znacznie lepiej jest poskładać ile sie da bez kleju ,albo z małą kropelką .

MAŁĄ TO ZNACZY NIE PÓŁ BUTELKI !!! .

Jak będziesz miał niemal cały kadłub poskładany to dopiero wtedy wszystko zalewasz rzadkim Ca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych wieczornych pracach model wygląda tak :

11102007085pe7.jpg

 

Mam kilka pytań dotyczących sterowania lotkami sw i sk ?

1 Czy pręt węglowy przyklejamy do steru a później przyklejamy do niego pręt biegnący do

serwa i na tym obkurczamy koszulkę .

2 Czy dwa arkusze 90 na 70 cm wystarczą do oklejenia modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Czy pręt węglowy przyklejamy do steru a później przyklejamy do niego pręt biegnący do

serwa i na tym obkurczamy koszulkę .

 

Ja tak zrobiłem ,ale łatwo zrobić dziurę w poszyciu (jeśli jż jest ) albo niewygodni oklejać.

Proponuję najpierw złączyć pręty węglowe za pomocą termokurczki ,(przy okazji zostawiając luz na zgięcie) okleić stery i dopiero wtedy włożyć całość na miejsce w kolejności najpierw do kadłuba ,a potem wkleić krótszy kawałek w ster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.