Skocz do zawartości

Witam państwa


MacFlyKrystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nazywam sie Krystian mam 17 lat i mieszkam w Gościcinie, w małej miejscowości, 4 km od Wejherowa. :D

 

Moja przygoda z modelarstwem zaczęła się parę lat temu, złapałem bakcyla od mojego znajomego. pierwsze moje modele to były plastiki, następnie ze znajomym, który mnie "zaraził" zbudowałem model szybowca swobodnie-latającego SOKOL. Mój ojciec terz się tym zajmował, ale modelami kartonowymi, ja od dzieciństwa miałem bzika na punkcie okrętów i zajołem sie modelarstwem okrętowym różnego typu, pół modele, redukcje, plastiki, RC. Często pomaga mi ojciec i mój drogi kolega Heniek, który jest moim instruktorem i mogę go poprosić o pomoc, kiedy jej potrzebuję.

 

Wiem że nasza współpraca na forum nie za dobrze się zaczęła :oops: :oops: :oops: :oops: , ale jak mówi stare powiedzenie "PIERWSZE KOTY ZA PłOTY".

 

 

Pozdrawiam i służę ewentualną pomocą. :):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.