Jump to content
Sign in to follow this  
Baron von G

http://rc.susco.pl

Recommended Posts

Krótka przygódka: w piątek o godz. 1830 (tak, wiem, to jest już chwilę po zamknięciu sklepu) zadzwoniłem na numer podany na stronie, żeby dowiedzieć się, czy sklep ma na stanie - fizycznie, na półce - model, którego szukam. Zależało mi na czasie (a kilka razy już zdarzyło mi się w różnych sklepach, że towar "na stanie" był wysyłany np. po tygodniu), więc umówiliśmy się, że złożę zamówienie, a w poniedziałek uzyskam odpowiedź, czy model faktycznie jest; jeśli jest, to płacę i dostaję go jak najszybciej.

W poniedziałek otrzymuję maila: model jest dostępny. Zadzwoniłem zatem jeszcze raz, by spytać, czy wchodzi w grę wysyłka za pobraniem (nadal zależy mi na czasie). Słyszę, że właściwie nie można, chyba, że najpierw wpłacę 200 zł zaliczki - to mi niczego nie przyspieszy, bo przelew musi przejść tak samo, więc bez sensu. Wówczas jednak dowiaduję się, że model i tak zostanie do mnie wysłany najszybciej... za dwa dni. Bo "na stanie" oznacza, że trzeba go ściągać z Czech...

Kończę rozmowę, znajduję inny sklep, który załatwi mi to szybciej, po czym wysyłam maila, w którym informuję o rezygnacji z zamówienia.

Za kilka minut odbieram telefon z pretensjami, że najpierw zawracam człowiekowi głowę, dzwoniąc w sobotę o 23 (?!) a teraz tak sobie po prostu rezygnuję z zamówienia, które chciałem otrzymać przed środą, a jak się uda - otrzymam w czwartek, ale znając życie, pewnie w piątek.

 

Raczej nie jestem oczarowany >.<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry ale jak by do mnie ktoś zadzwonił w wolny dzień po godzinach pracy, w sprawie związanej z pracą, to uwierz, również nie był byś oczarowany.

 

Czy ma ktoś jakieś przydatne opinie na temat tego sklepu ? zamierzam zrobić tam zakupu a nikt nic o nich nie pisze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Złożyłem zamówienie przez net. Potem telefon że w tej cenie nie kupie bo to była promocja i jest nieaktualna. No i propozycja zakupu innego towaru, ale nie satysfakcjonująca mnie ani parametrami ani ceną. Tydzień później wciąż cena "promocyjna" była na stronie. No cóż...cena promocyjna jest dalej ;) A to już grubo ponad miesiąc :lol:

Więc lepiej dzwonić, bo to co na stronie nie musi być prawdą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc jutro tam przedzwonię i zapytam, coby się później nie zdziwić jak opłacę i dostanę info że nie ma towaru.

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

również odradzam, szukałem modelu, patrze na ich stronę, cena mi odpowiada, więc dzwonie w środę w godzinach dopołudniowych zapytać czy model jest na magazynie, owszem jest ostatnia sztuka modelu ale cena już nieaktualna. Sprzedawca zaproponował że jeśli tego dnia złożę zamówienie, model zostanie do mnie wysłany, żeby było szybciej za pobraniem. Zależało mi żeby było do piątku. W czwartek dzwonię czy już paczka wysłana i tu wielkie rozczarowanie - modelu nie ma (i raczej nie było) i czekają na dostawę.

 

Wnioski wyciągnijcie sami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie polecam, wystawiają na allegro towar którego nie posiadają, to samo na stronie sklepu.
Dopiero po kilku telefonach i zapytaniach na które nie mieli czasu odpowiedzieć sytuacja się wyklarowała że jednak nie mają towaru,

a w odpowiedzi okazuje się że również nie mają czasu na ogarnięcie biznesu aukcyjnego. Tak jak pisał Jurek dzwonić dzwonić dopytywać.
Chodź z drugiej strony chyba nie warto bo jak dla mnie była to ostatnia wizyta w tym sklepie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie miałem zrobić zakupy w tym sklepie, ale na szczęście, znalazłem te komentarze.

Pod tym samym adresem fizycznie mieści(ło) się parę firm z różnej branży o wspólnej części nazwy.. Nawet prywatna praktyka lekarska!

Ktoś tam był i może coś powiedzieć na ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś ma jakieś lepsze doświadczenia z tym sklepem niż koledzy wyzej, bo jesli chodzi o opinie na googlach to sprzedaz internetowa kuleje.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sklepie byłem sprzedawca zna się na temacie a kupowałem elektronikę do kontroli ogniw li ion.

Jest trochę sprzętu na sklepie a co do adresu to bardzo stare centrum handlowe i jest multum sklepików.

Kolega też troszkę zakupów zrobił i jest zadowolony fakt przez internet nic nie kupowałem bo mam blisko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.