Jump to content
Sign in to follow this  
pol6994

kąty w szybowcu na zbocze

Recommended Posts

No nie chce się wdawać w dyskusje akademickie nt. ustawień, złotych środków, trików i tipsów :)

Dlatego tylko zapytam ... czy to ma być Wyczyn czy Rekreacja ??????

Hehehhehehehehehheheh hehhehehehe

Ja latam z i bez od modelu zależy. Rożnie się modele zachowują.

A to już ynywiułalna sprafa.

Oj tam Pawle, a co za różnica? Model ma pruć przez wiatr na zboczu. Czym jest wyczyn...lataniem rekreacyjnym z licencją :)

• Upvote 1

Guest Kamyczek_RC

Model lata całkiem poprawnie będzie wystarczający do treningu i rozpoczęcia zabawy z F3F . Myślę że resztę wniosków wysnuje sam konstruktor po kilku treningach na bazy i porównaniu z zawodniczymi bolidami F3F.

Model jest rekreacyjny, ale mimo to chciałbym żeby był jak najszybszy ;)

To był oblot modelu po przeróbkach, więc SC dałem na początek standardowo w 1/3 cięciwy.

Przy wcześniejszym oblocie przed przeróbkami ustawiłem sobie za małe wychylenia na lotkach, teraz przestrzeliłem w drugą stronę... będę musiał je trochę zmniejszyć, bo w ciasnych zakrętach używałem max 2/3 wychylenia drążka.

Poprzestawiam i następne loty będą lepsze ;)

Rura kadłuba zwinięta z 7 warstw "kajakowej" 150 z leroy merlin. Jest bardzo mocna i sztywna, (waga: 130g)

co miałeś na myśli pisząc o kajakowej ?

Bo jest beznadziejnej jakości i nie nadaje się do niczego innego niż łatanie dziur w kajakach. ;)

Użyłem jej, bo nie miałem żadnej innej tkaniny w takiej gramaturze.. teraz żałuję. Nigdy więcej jej nie będę używać.

pierwszy raz miałem okazje polatać sobie f3f w tym sezonie. model już w miarę poustawiany ale chyba dam jeszcze ść troche bardziej do przodu, bo za bardzo traci w zakrętach. :P

• Upvote 1

Bardzo ładny filmik i miejscówka..domyslam sie ,ze to w Twojej okolicy a dokladnie gdzie..?

Durbaszka, Durbaszka, piękne są Małe Pieniny, cały rok! Raj dla szybownika....

Wybiorę się na bank..napisz na jaki kierunek wiatru latanie ..i cusik wicej a jak tą Durbaszke znależc koło czegoś więkrzego- miejscowosci to to jest ?

Nazwa Małe Pieniny załatwia tutaj wszystko....kto wie; może się spotkamy?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.