Skocz do zawartości

Easy Glider złamana rurka węglowa czym zastapić ?


attyla

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dziś mmała kraksę w trakcie latania easy gliderem w pewnym momencie złożyły mi sie skrzydła :) , czy moge zastosować zamiast rurki węglowej rurką z aluminium o takiej samej srednicy ? obciążałem ją dość mocno i rurka wytrzymywała to bez problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dźwigar musi wytrzymać dość duże siły. Tak wyglądająskrzydła przy "strzale" z holu gumowego.Podobnie przy wyjścviu z pętli. Zdaje się że taka rura jest do kupienia.

Jeśli nie, lub nie chcesz kupować zrób, tak jak mówi malinn. Nawiasem, ciekaw jestem jak złamałeś taką rurę i co ze skrzydłami? Bez szwanku?

szybowiecci0.th.jpg

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niewiem jak to sie stało jakos nigdy nie przyszło mi do głowy oglądać rurkę bądź co bżdź z włókna węglowego , po prostu w czasie lotu lekkie nurkowanie podciagam do góry a tu skrzydła składaja sie w literę U , ladowanie dość twarde dziób się urwał ale wiekszych strat brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.