Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Janek wiedział i nie powiedział.

Nikt więcej nie odważył się nic napisać, więc aby nie przeciągać strzelam, że po mojemu będzie to Enya 06 RV.

Jedynie roku produkcji nie znam.

 

Oczywiście! Nówka, nie palony, nie rozkręcany i nie macany za bardzo. Kupiłem wraz z Enya 35 I TV - też nówka.

 

A na zdjęciach, które załączyłeś jest OS Max 40 PS. W pierwszej chwili myślałem, że nabyłeś ten motorek, ale widzę, że wciąż jest do kupienia. Może ktoś chętny? - podeślę link na pw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podczas składnia uszkodziła się blokada przeciw obracaniu się pierścienia tłoka :P Napisów niema i zresztą nawet jak oglądam zdjęcia innych 10A to też nie widzę nic poza seryjnymi numerami. Wihajster jest, cewki tylko brak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne ze z przodu tam gdzie numer silnika ( jaki Nr ?) nie ma wybitej nazwy silnika KRAT MO 10 ... ale moze z braku czasu nie wybito nazwy ? ...wszystko wyglada oryginalnie ... nie spotkalem jeszcze Kratmo 10 bez napisu "KRAT MO"...

Czasami na Ebay pokazuja sie czesci do tego silnika a w Czechach jest Motorkowiec ktory ma wszystkie czesci do tych silnikow...

 

PS: widze ze Pawel ma ten sam problem z napisem na silniku co ja ...nazwa silnika powinna tam byc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.