Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, czarobest napisał:

 Fajny :)Jak bym wygrał w to Lotto to bym od Ciebie kupił :P, choć w sumie chyba wolałbym używany.

 

Wygraj , a ja go jutro odpale i bedzie uzywany ?

 

Fajny to jest TEN !           Cos dla fanow Mussoliniego , Ferrari i espresso  .........

 

IMG_0424.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawostka z mojej kolekcji. Ktoś wykonał krótką serię tych silników wykorzystując oryginalne kartery BUGL 40. Reszta, to zadaje się MVVS. Wiem o jeszcze jednym identycznym egzemplarzu. Poniżej jeszcze nieobrobione prototypowe kartery BUGL 40 i 61.

Więcej na temat silników Bugla tu:
https://www.adriansmodelaeroengines.com/catalog/main.php?cat_id=218&fbclid=IwAR3jFMiNenrOOE5e32dfFedbTKI82t2k5seueDJ5PpqN7lNPCf_f-bPXjWQ

i tu:
https://control-line-flying.com/paul-bugl/

 

DSC_2348.thumb.JPG.acfeca434ea9f2709a5bea6b1cb531f8.JPG

DSC_2347.thumb.JPG.5c4622df3d96add8c9eb62f4237e69b9.JPGDSC_2349.thumb.JPG.b8704778487fc565e8d52ca4cc588ec1.JPG

DSC_2351.thumb.JPG.5b65cdb978208ca55d3b9bc0bee04cb4.JPG

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, d9Jacek napisał:

Chopie?, z Bydgoszczy jesteś  i nie wiesz co  to za motorek ?  ??

Niemożliwe, ja ani sąsiad z naprzeciwka go nie zrobiliśmy,  więc to musiał być inny bydgoszcz :D

Ciężko znaleźć coś o nim w sieci, ile takie coś warte? To nie mój ale śmignął mi na olx i zastanawiałem się czy to była dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam P. napisał:

Niemożliwe, ja ani sąsiad z naprzeciwka go nie zrobiliśmy,  więc to musiał być inny bydgoszcz :D

Ciężko znaleźć coś o nim w sieci, ile takie coś warte? To nie mój ale śmignął mi na olx i zastanawiałem się czy to była dobra cena

daj na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.