Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paweł Praus napisał:

Lengyel

 

No to szybko druga lekcja : w slowach LENGYEL , MAGYAR ( i pewnie innych tez ) GY wymawiamy troszke , jak cos miedzy naszym

d , a    .

Ostatnio duzo wspolnie latam z wegierskim kolega i mecze go caly czas o rozne jezykowe zawilosci tego ZAWILEGO jezyka . 

Mamy nawet podobne poglady na nasze rzady ( "orbanowcem" , to on nie jest , a ja tez przeciez wiadomo kim NIE jestem  ) ?

 

P.S. KURWA jest w kazdym razie wspolna ( z troszke innym akcentowaniem ) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, piotr28 napisał:

Ja chromolę....?cały dzień mi się zeszło.....Widziałem  go wcześniej w tekscie, przy okazji wzmianki o Daru ale nie mogłem znaleźć żadnego zdjęcia w sieci?

 

Brawo Piotrek !   Przynajmniej sobie dzisaj "postrzelales" ! 

Ja wiedzialem , bo Pawel mi powiedzial .Zreszta ja mu go kupilem bez jego wiedzy i nie wiedzac nawet  CO biore.

Wydal mi sie jakis taki WART tych pieniedzy ( okazalo  sie , ze to BARDZO rzadka rzecz i kosztuje pewnie DUUUZO wiecej !!! ) .

Takie silniki POWINNY wyladowac u Pawla na polce ! Dlatego jestem czujny i podsylam mu rozne "dziwadla" ( dla mnie dziwadla , bo skurczybyk prawie zawsze wie o CO biega ) .

"Dalismy" ( hahahah - zawsze tak pisze jak JA cos znajde , a Pawel placi ) 35 EUR ( chyba moglem cene podac  Pawel ??? ) !!! 

Jak sie z Pawlem rozliczalem , to opisywalismy go tylko jako "STARY" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych słowach jeszcze większą mam satysfakcję ze znalezienia tego silnika?Powiem Wam szczerze ze nie sądziłem że takie silniki i inne już w tak wczesnych latach występowały na rynku.Niektóre rzuciły mi się w oczy z lat 30-tych ubiegłego wieku a zapewne są i starsze.Czy te silniki lub niektóre elementy do nich wykonywano wtedy ręcznie? 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.