Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz widzę ?

Ale śliczny jest, nikt mi nie powie nic innego?

 

A od niedawna również dzięki czujności Jarka, w mojej kolekcji jest ten maluszek, na ostatnim zdjęciu w towarzystwie większego brata:-)

Pozyskanego drogą kupna również dzięki pomocy Jarka.

D1724FEE-DF6E-4441-B564-2B34C77F9222.jpeg207F96DC-8378-43EC-8D6D-2FC4F3BCF410.jpeg

CD53207B-FB31-49DD-87B5-6121C97712B4.jpeg34500B40-12F1-4FE4-BEE2-541C393FC681.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jarek996 napisał:

(...)

 

Pan Pawel natomiast stal sie wlascicielem miniatury silnika BMW ( motocyklowego ) ? :

 

184_1317331748.jpg

 

Za ile , to sie sam pochwali ,  jak bedzie chcial ( a na 100% bedzie chcial ) ? 

 

 

Tym boxerkiem Paweł odstawi konkurencję o lata świetlne! Piękny, rasowy i bardzo wartościowy silnik! Gratuluję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Marcinie za miłe słowa, ale to wszystko zasługa Jarka ?

Muszę w tym miejscu odnieść się do Twojego słowa o konkurencji (choć wiem, że o coś innego Ci chodziło) - ja osobiście nie traktuję kolekcjonowania motorków jak czegoś, co mogłoby mieć cokolwiek ze współzawodnictwem wspólnego. To nasza wspólna pasja i zawsze niezmiernie cieszy mnie osobiście moment, w którym do kolekcji któregoś z kolegów trafia jakaś perełka, bo wtedy jest już po prostu nasza ? należy do całej naszej społeczności, przecież dzielimy się później fotografiami, informacjami, a kto ma więcej szczęścia, bo bliżej do siebie, to nawet będzie mógł takiego cudeńka podotykać?

I o to chodzi, wspólnie gromadzimy kawał historii i wiedzy dla potomnych, wspólnie jest łatwiej, przyjemniej no i dzięki synergii w działaniu możemy po prostu więcej niż każdy z nas z osobna...

Takie wczesnoniedzielne rozkminy mnie naszły?

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MASK napisał:

Tym boxerkiem Paweł odstawi konkurencję o lata świetlne! Piękny, rasowy i bardzo wartościowy silnik! Gratuluję!!!

 

Napisz JAK wartosciowy , to moze sie jednak rozmysle i NIE wysle Pawlowi ? 

Jak jest wart 10 000 EUR , to sie sk......ie i Pawlowi nie wysle , tylko sprzedam dalej i kupie nastepny rower . Jak mniej , to jest jego , bo moja granica "sk......nia sie"   to wlasnie 9 999 EUR ?

Ale jak wysle , to i tak  zazadam na pismie , ze spedze CALA emeryture razem z Pawlem ( i za jego pieniadze ) .

 

3 godziny temu, Paweł Praus napisał:

w którym do kolekcji któregoś z kolegów trafia jakaś perełka, bo wtedy jest już po prostu nasza ? należy do całej naszej społeczności,

 

Ty , koles , Ty sie do "mojej" spolecznosci nie wp........aj i nie wyobrazaj sobie nawet , ze ta perelka jest NASZA . TA perelka jest MOJA ?

 

No i ostatnie pytanie ; CO to za silnik ??? Nie jest to BMW ??

 

images.jpg

 

Marcin , najgorsze jest to , ze jakupie jakis silnik ENYA za 600 EUR , a on jest warty moze jedno klikniecie wiecej na "Ibaju" ( czyli 620 EUR ) i ciesze sie jak dziecko , ze mam "perelke " , a Pawel kupuje silnik za ( sam napisze ) , ktory jest wart 10 000 EUR i sie nawet NIE cieszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jarek996 napisał:

 

Napisz JAK wartosciowy , to moze sie jednak rozmysle i NIE wysle Pawlowi ? 

Jak jest wart 10 000 EUR , to sie sk......ie i Pawlowi nie wysle , tylko sprzedam dalej i kupie nastepny rower . Jak mniej , to jest jego , bo moja granica "sk......nia sie"   to wlasnie 9 999 EUR ?

Ale jak wysle , to i tak  zazadam na pismie , ze spedze CALA emeryture razem z Pawlem ( i za jego pieniadze ) .

 

 

Ty , koles , Ty sie do "mojej" spolecznosci nie wp........aj i nie wyobrazaj sobie nawet , ze ta perelka jest NASZA . TA perelka jest MOJA ?

 

No i ostatnie pytanie ; CO to za silnik ??? Nie jest to BMW ??

 

images.jpg

 

Marcin , najgorsze jest to , ze jakupie jakis silnik ENYA za 600 EUR , a on jest warty moze jedno klikniecie wiecej na "Ibaju" ( czyli 620 EUR ) i ciesze sie jak dziecko , ze mam "perelke " , a Pawel kupuje silnik za ( sam napisze ) , ktory jest wart 10 000 EUR i sie nawet NIE cieszy ?

Chciałbym Tobie pozostawić przyjemność oznajmienia za jaką kwotę Ty najpierw znalazłeś, a następnie pozyskałeś ten silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Paweł Praus napisał:

Chciałbym Tobie pozostawić przyjemność oznajmienia za jaką kwotę Ty najpierw znalazłeś, a następnie pozyskałeś ten silnik?

 

Podac rowniez za ile Tobie go "odstapie" ???

OK ; kupiony za 40 EUR ( 50 z wysylka do Szwecji )  , "odstapiony" za 4 000 EUR ( juz z wysylka do Pawla )  ?

P.S. Mam nadzieje , ze Pan Austriak nie czyta naszego forum , bo gdyby wiedzial co sprzedal ( i za ile ) , to nastapilaby chyba seria wlaman do placowek DHL w celu "odzyskania" skarbu !!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.