Jump to content
JacekK

Brak możliwości pisania postów

Recommended Posts

Witaj Rafał

Czy jesteś w stanie mi pomóc ,bo proszę od kilu dni i brak  odpowiedzi na mój problem - brak pełnego dostępu do forum.

pozdrawiam ciebie serdecznie

Andrzej chętnie ale jak wspomniał Robert już nie mam władzy ;)

Z ubolewaniem patrzę na tą sytuację bo to jeden z powodów mojej rezygnacji

Mam pytanie kiedy będę mógł pisać posty? Bo już czekam parę dni i moje konto dalej nie zostało aktywowane... :(

Mam pytanie kiedy będę mógł pisać posty? Bo już czekam parę dni i moje konto dalej nie zostało aktywowane... :(

Z Krakowa jest dodatkowa weryfikacja. Komisja udaje się do miejsca zamieszkania i sprawdza czy osobnik ma czym latać i do ilu procent ;-)

Ale ten. No. Tego. Procentów może nie sprawdzać bo ja mam 16 lat :D Ale mojego funbacika oczywiście mogą sobie obejrzeć :) póki go nie rozniosłem :D

No ale tak serio to liczyłem że jeszcze coś wyskrobię, ale jak tak dalej pójdzie to zdążą się skończyć wakacje a ja nadal nie będę miał aktywnego konta :( da się to może jakoś przyspieszyć?

Taki stan był od zawsze. Jeden moderator zapier...la za wszystkich. Teraz jak widać nie ma nikogo nowego do tej roboty.

A szlachta nie pracuje, nie...

Andrzej ,posiadanie dwóch kont jest niemożliwe.

Dotychczas funkcjonowałeś na koncie nelson do którego nie pamiętasz hasła -musisz go odzyskać. Tworzenie nowego by zaakceptować Cię z nowego użytkownika  jako modelarza jest po prostu niezgodne z regulaminem.

Napisałem do Kuby by zerknął na Twój profil ,podesłał Ci hasło a Ty spróbuj sobie przypomnieć dotychczasowe ;) .

Usunę wszystkie Twoje konta, ponieważ zarejestrowałeś się z dwóch co jest niedozwolone.

Wieczorem ale późnym, przejdź rejestrację od początku jeszcze raz. Załóż nowy profil wówczas zobaczymy co wyjdzie.

EDIT

I pilnuj z jakiego maila zakładasz nowe konto. Inaczej nadal nie będziesz mógł pisać na forum.

Hasło sobie ustaw proste intuicyjne, które łatwo sobie przypomnisz. Np. imię -swoje, żony, dziecka, mamy i do tego dodaj jakąś ważną datę. 

Witam,

Mam pytanie (może coś żle robię)

Mogę pisać posty i odpowiadać wszędzie oprócz tematu Giełda, jak czytam posty i chcę odpowiedzieć to na górze wyświetla mi się komunikat "Nie możesz odpowiedzieć" Proszę o info i pomoc w tym temacie

Serdecznie Pozdrawiam

Artur