Skocz do zawartości

Powstał nowy dział Akrobacja i 3D :)


Radek Oleksy

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

dział super, szczególnie szkoła 3d, dla mnie to kopalnia wiedzy :).

 

btw.

Czy dział Nasze modele (prezentacje i relacje z budowy) nie kanibalizuje już istniejących Elektryki i Spalinowe?? Generalnie do tej pory tam znajdowały się relacje z budowy, a opisy i prezentacje modeli w dziale Moje modele.

 

Jeżeli jestem w błędzie to proszę o poprawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie będziesz mógł bo elektryki są bee i fee :twisted: :twisted: :ble:

 

ja aby napisałem jak mi sie wydaje i to jak interpretuję słowa Tomka. Niech tu sie wypowie jeden z Darków-moderatorów i wszystko będzie jasne;) w końcu to oni prowadzili potajemne rozmowy na temat utworzenia tego działu:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dział akrobacja i 3d ma obejmować póki co tylko modele spalinowe

Nieprawda :P Przecież jest napisane, że 8ccm lub minimum 1,4m. Ale spokojnie panowie. Nie będziemy nikogo karcić za to że zaprezentuje tu mniejszy model czy elektryk. Zreszta w planach mamy jeszcze dział park-flayer deprony 3D wiec wtedy rozszerzymy zakres modeli. Ja sam jestem niezdecydowany co do napędu w moim nowym projekcie extra 1,56m elektro czy 4t 15ccm co bym nie był posądzany o nienawiśc do elektro :wink:

 

A w ogóle to wy tworzycie ten dział, jeżeli macie jakies pomysły piszcie to, a my dostosujemy sie do waszych potrzeb. Pamiętamy Panowie tylko, że nie tolerujemy w tym dziale wicherków i wszelakiej masci trenerków, only 3D !!! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.