Jump to content
Shock

Virus 2.5 E z Mawi

Recommended Posts

Naprawdę ciekawy motoszybowiec i myślę że dla mnie byłby ok gdyby tylko miał  dużo pojemniejszy kadłub na duże pakiety, wyposażenie elektroniczne i ewentualne zabudowy na przyszłość

Wtedy już by nie latał :) Byłby ewentualnie zdecydowanie za cięzki 😁

• Dzięki 1

6 godzin temu, PrzemekLatacz napisał:

byłby ok gdyby tylko miał  dużo pojemniejszy kadłub na duże pakiety

Raczej nie ma potrzeby zwiększać pojemności kadłuba bo jest wystarczająco pojemny na założone wyposażenie .

Nie wiem też jaki cel miało by być stosowanie "dużych" pakietów bo 4S 2500/2700 mAh jest aż nadto.

To nie model do za/rozbudowy tylko do dawania radochy z latania, jak już pisałem wielokrotnie to model do tańca i do różańca...;) ( co i potwierdza ostatni post Tomka)

• Upvote 1
  • Dzięki 1

Naprawdę ciekawy motoszybowiec i myślę że dla mnie byłby ok gdyby tylko miał  dużo pojemniejszy kadłub na duże pakiety, wyposażenie elektroniczne i ewentualne zabudowy na przyszłość

Wojtku, a tak z ciekawości, co chciałbyś w  Virusie  dodatkowo zabudować ? ( myślisz o FPV ?)

Racja, że myślę o fpv;)

W dniu 24.11.2021 o 18:58, Shock napisał:

Raczej nie ma potrzeby zwiększać pojemności kadłuba bo jest wystarczająco pojemny na założone wyposażenie .

Nie wiem też jaki cel miało by być stosowanie "dużych" pakietów bo 4S 2500/2700 mAh jest aż nadto.

To nie model do za/rozbudowy tylko do dawania radochy z latania, jak już pisałem wielokrotnie to model do tańca i do różańca...;) ( co i potwierdza ostatni post Tomka)

Dzięki za wyjaśnienie, rzeczywiście to nie jest projektowane jako platforma fpv tylko pod  kompletnie inne przeznaczenie, tutaj nie tyle ważna nośność co doskonałość aerodynamiczna i małe obciążenie powierzchni;)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.