Jump to content
Sign in to follow this  
kazikfer

Pierwsze video gogle

Recommended Posts

szukam video gogli: tanich, i prostych do podłączenia do odbiornika video kablem

 

znalazlem takie

 

http://www.ebay.com/itm/VG260-Portable-Wireless-Video-Glasses-Eyewear-Mobile-Theatre-with-AV-in-for-FPV-/251150914106?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a79c2d23a

 

na pierwszy raz chyba wystarczą tym bardziej że obraz przesyłany będzie tylko z kamerki 808 16v2 video out więc super rozdzielczości nie potrzeba, chociaż może ktoś zna coś lepszego w podobnej cenie ? i co to za puszka do podłączania ? mały aku i ładowarka z zasilaczem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie kupuj tych gogli. Pomijając rozdzielczość (da się latać przy niej, choć to trochę mało), to mają one nieprzyjemny i niebezpieczny efekt bluescreen. O ile w normalnych goglach przez śnieżący obraz coś jeszcze będziesz widział, to tutaj wejdzie ci niebieskie tło i jest po zabawie. Bardzo niefajny temat. Latam na FatShark-ach a dodatkowo do podglądu mam mały monitorek. W monitorku zdarza się bluescreen a FatShark-i cały czas pracują, nawet jak obraz lekko zaśnieży to dalej mogę lecieć a w tym samym czasie monitorek jest niebieski. Dozbieraj do czegoś lepszego i uzmysłów sobie, że wysyłasz w powietrze sporo pieniędzy które łatwo możesz stracić, o poważniejszych konsekwencjach nie wspominając.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja to tylko do maszyn naziemnych, i cena jest calkiem dobra

a rozdzielczosc na pierwsze goggle to chyba mi styknie wnioskujac po filmikach na yt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.