Skocz do zawartości

sklepy modelarskie w Trójmieście


Andre356

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moglibyście proszę wpisać adresy znanych Wam sklepów modelarskich (RC) w Trójmieście ?

ja znam w Gdyni na Władysława IV (ten z używaną elektroniką), kiedyś byłem też na Powróżniczej w Gda (jest jeszcze?), oraz we Wrzeszczu (w takim centrum handlowym, na 2 pietrze byl ten sklep), dzieki z góry za odzew, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ul. Powrożniczej dalej funkcjonują oba sklepy. Asortyment jak cię mogę, a fachowosć obsługi [żenuła] :devil:

Kolejny sklep, a własciwie jedyny RC jest na ul. Żwirki i Wigury na Zaspie obok ETC. Chyba o ten chodziło Tobie pisząc o centrum handlowym we Wrzeszczu. Prowadzi go modelarz, organizator corocznego Air show w Starogardzie Gd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam 2:

1. Aero Model Center w Gdańsku na Żwirki i Wigury (vis a vis centrum handlowego Intermarche)

 

2. Gdynia, ul. Władysława IV (nie pamiętam numeru, ale chyba to jest 1/5) - obok restauracji Swojski Smak.

 

 

Edit: Widzę, że Fokker mnie uprzedził :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.