Skocz do zawartości

Co na początek?


---Maverick---

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Stary, przerażasz mnie. Piszesz, że nie miałeś żadnego sprzętu, więc wnioskuje, że za dużo też nie latałeś, jeżeli w ogóle, a chcesz kupić spaline o rozpiętości 2m. Chcesz kogoś zabić, czy mi się wydaje ? Lepiej kup jakiegoś "styropiana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... mi tez od poczatku podobaly sie spalinki ale docelowo zacząłem od małego elektryka a dopiero drugim modelem była spalina - możesz wierzyć lub nie ale warto iść tą drogą jak inni ...

 

Na "dzień dobry" poszukałbym zestawu : easy glider albo easy star . Są to dość duże modele , ładne i dość przyjemne w pilotażu (napęd elektryczny). Wolisz od razu spalinę ? do 20 minut mycia i pucowania modelu i osprzętu po każdym lataniu (elektryka wrzucasz do bagażnika i do domu) ...

 

Na twoim miejscu jeszcze chwilkę bym się zastanowił co do wyboru sprzętu ...

Jak zaczniesz tę przygodę od spaliny np na silniku spalinowym który się cieżko reguluje - możesz się naprawdę zniechęcić ...ale jak uważasz - twój wybór.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.