Skocz do zawartości

Co na początek


orfeusz000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj,

 

Zrób tak jak kolega powyżej radzi... Te wynalazki z allegro nie są dobrym pomysłem, Funtic jest za mały a te 2 następne nie są najlepszej jakości. A taki Pioneerek lub jakiś jego klon (jest tego trochę) nauczył już niejednego latać - zadowolenie gwarantowane! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wybieraja model a nikt nie wspomina o symulatorach , naprawde pomocna sprawa :)

Ja tak latalem prawie miesiac , a pozniej pierwszy lot bixlerem 2 --- i efekty byly

To moj pierwszy lot

 

http://www.youtube.com/watch?v=-SLkz8DnTDg

 

Z pierwszych modeli polecam wlasnie bixlera - model standart pakiet 3s 1800.

lot krotki ale go nie rozbilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj jak latasz na symulatorze - lataj za pomoca aparatury nie klawiatury , bo nic Ci to nie da ;)

Lepiej jest wybrac kit a dokupic aparature ( troche lepsza ) , przynajmniej ja bym tak zrobil - ja latam ( ucze sie :D ) na bixler 2 , aparature mam spektrum dx6i

Czesciej zmienia sie modele niz aparature :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się ktoś wypowie kto miał w rękach te modele.

Wydaje mi się że w becie ten przód zrobiony jest z cienkiej pianki

i przy uderzeniu w ziemie raczej wiele z niego nie zostanie.

 

Jak to się ma do Easy Stara II i Bixlera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Bixery, ES, Pioneer'y to "Betopodobne" latadła. Wszystkie są zbliżone rozmiarami. Tyko tak ci sie wydaje, że jest to cienka pianka. Dzioby tych modeli wytrzymują duzo, nawet bardzo dużo ;) Oto link z sąsiedniego forum, jest tam beta po kretobiciu. http://www.rcclub.eu...ffa5a8d8#p76065

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.