Skocz do zawartości

Ev2 większy brat mikrusa plecakowego


Grzegorz2012
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie stałem się posiadaczem motoszybowca Ev2 konstrukcji Mirka Galbarczyka jest to większa ulepszona wersja mikrusa plecakowego.

Model jak wszystkie Mirka konstrukcje składa się wzorowo wszystko dokładnie wycięte a dostarczona instrukcja montażu jest wystarczająca nawet dla początkujących modelarzy.

Ev2 potrafi latać powoli jak również można nim troszkę poszaleć oraz wykonać podstawowe akrobacje niestraszne są mu większe wiatry które np. szarpały ES 2 Multiplexu.

Jeszcze nie udało mi się polatać modelem w termice ale przy pierwszych próbach wysokich lotów model nie chce lądować tylko toczy się po niebie.

Waga mojego modelu z wyposażeniem to 680 gram czas lotu silnikowego takiego pędzikiem to minimum 7 minut na pakiecie 3s 1000 mAh ale po wejściu na wyższą wysokość lot razem z szybowaniem minimum 15-18 minut i na razie nie udało się więcej osiągnąć. Na załączonym filmie latałem z zablokowanym sterem kierunku według Mirka sugestii i to na pewno niektórym wystarczy ale do następnych lotów będzie już ruchomy tak dla moich przyzwyczajeń. Model łatwy w transporcie poprzez demontowane usterzenie poziome i dzielone skrzydła. Posiadam Mirka wcześniejsze projekty z których również jestem bardzo zadowolony Extrę 300 i Michasia Maxa a teraz Ev2 i te modele wyparły wszystkie moje modele piankowe. Z czystym sumieniem mogę polecić Mirka konstrukcje każdemu kto chce przejść na modele konstrukcyjne.

 

 

Załączam film z pierwszych prób szybszego jak również spokojniejszego latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.