Skocz do zawartości

Model już jest. Co dalej?


szczesny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszesz o depronowym RWD 5 by Skazoo to ja w swoim RWD miałem taki silniczek Tower Pro 2410-8 moc jakieś 90 W 890 kv, śmigło 9x6, mocy aż nadto było pionowo nie szedł w górę ale za to pętle robił bez problemu. Model ważył jakieś 700g potem już z hakiem 700g bo notorycznie był naprawiany ;) co do serw kup zwykłe niebieskie 9g choćby z Tower Pro. Co do pakietu to albo RC1 lub Turnigy.

Ładowarkę mogę polecić jak chyba większość na tym forum IMAXB6.

A co do aparatury kup spod znaku TURNIGY tą FlySKy sobie odpuść kolega ma i same z nią problemy. Choć to może pojedynczy egzemplarz ale piszę z własnego doświadczenia ;) ja mam TURNIGY 9X i bardzo sobie nią chwalę zero problemów dla mnie rewelacja.

 

Piszesz coś o Funbacie więc z pewnością przeglądałeś wątek o nim http://pfmrc.eu/inde...model-z-pianki/

w pierwszym poście jest napisane całe wyposażenie do niego ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem watek a wiadomości w nim zawarte bardzo mi pomogły. Przeglądałem też wątki o RWD 5 i stąd moje pytanie o podzespoły. Pomyślałem że dobiorę mocniejszy silnik i serwa żeby wzrost masy nie był problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.