Skocz do zawartości

Modelarze z Łukowa i okolic - gdzie latacie?


fotomichal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie do osób z Łukowa (woj. lubelskie) oraz okolic.

 

Czy 30.05.2013 (Boże Ciało) zbieracie się gdzieś na jakimś lotnisku, łące na wspólne loty?

 

Na ostatnim długim weekendzie majowym latałem sporo na łąkach w Łazach lecz niestety nikogo przez te dni tam nie spotkałem stąd moje pytanie czy zbieracie się gdzieś na wspólne loty?

 

W grupie zawsze to można poobserwować inne modele i wymienić się spostrzeżeniami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

na koniec z atrakcjami i deszczem :)

 

O jakich atrakcjach mówisz? :) Niestety nie maiłem możliwości zostania do końca...

 

A i jeszcze chciałem zapytać jak wygląda sprawa użytkowania tego lotniska? Czy są jakieś opłaty dla właściciela? i czy można kiedykolwiek korzystać z lotniska czy jakoś się umawiacie z właścicielem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z lotniska korzystamy bezpłatnie dzięki życzliwości właściciela. A latamy kiedy chcemy jak się zbierze trochę większa grupa, oczywiście ustępując prawdziwym samolotom których jest tam nie za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za informacje.

 

 

Poniżej zdjęcia mojego modelu z niedzielnego latania w Gręzówce (02.06.2013) zapożyczone z Siedleckiego forum :)

 

dsc00168au.jpg

 

dsc00180jn.jpg

 

 

dsc00181kt.jpg

 

dsc00182iu.jpg

 

 

Chyba już wiem o jakie atrakcje chodziło... szkoda Veloxa naprawdę ładny model był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.