Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski ESA 2013 Płock – ZAPRASZAMY!


AQUARIUS_ML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

post-2994-0-00194900-1369643152_thumb.jpg

 

Koledzy i Koleżanki, piloci i konstruktorzy,

serdecznie zapraszamy wszystkich do Płocka na tegoroczną edycję Mistrzostw Polski ESA WW1 i WW2. W tym roku o tytuł Asa Przestworzy będziemy mierzyć się przez dwa upalne dni czercowego weekendu ropoczynającego wakacje!

Na historycznym płockim lotnisku będziemy walczyć 22 i 23 czerwca 2013 roku, a walczyć będzie nie o byle co - o puchar Prezydenta Miasta Płocka! Przewidujemy moc atrakcji, doskonałą zabawę, wyśmienity poczęstunek i niepowtarzalną atmosferę zwłaszcza podczas integracyjnego ogniska. Szczegóły i bierzące inforamcje, automatyczna rejestracja, oraz przydatne linki dotyczące neclegów znajdziecie jak zwykle na stronie

http://www.esa.rcplock.pl

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

Eskadra Płock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z dodatkowych atrakcji chcemy zorganizować konkurs na najszybszy regulaminowy model ESA . Radar będzie do dyspozycji. Można też pomyśleć o klasie OPEN jeżeli macie coś szybkiego, tylko nie wiem kto to będzie mierzył icon_mrgreen.gif

 

Kolegów, którzy latają spalinami też zapraszam z modelami. Myślę, że znajdziemy czas żeby się trochę poganiać. Mój typ to niedziela o świcie na pobudkę icon_razz.gif

 

Wiem też, że są w użyciu modele elektryczne jak ESA, ale o rozpietości 1,2m. Sam mam takiego iła i chętnie go uruchomię żeby polatać w kilku taka prawiespaliną

 

Kilku kolegów tez się ostatnio odgrażało, że zrobi WWI 1m. Takie modele też bym chętnie na naszym niebie zobaczył.

 

Dla fanów FB:

https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts

 

https://www.facebook.com/...&type=1&theater

 

https://www.facebook.com/RCPlock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Melduję że łódzka 161 eskadra wróciła na rodzime lotnisko z misji na wymiatanie nad Płockiem :)

 

Na gorąco: atmosfera była wspaniała. Żadnej napinki na wynik. Prawdziwy chillout i klimat jednoczącej pasji. Organizacja moim zdaniem wzorowa. Trudno wskazać co można było zrobić lepiej.

 

Płocka ekipa przyjęła nas naprawdę zacnie. Kolejne rundy odbywały się sprawnie i nie było przestojów. Pole startów WWI przystrzyżone jak green na polu golfowym :D

 

Powiem tak - było epicko i z przyjemnością wrócimy za rok.

 

 

Karolaczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Jacek, Karolaczek :D :D

 

Dziękujemy Ci sędzio liniowy :)

 

Organizacja I klasa. Pogoda no co tu dużo pisać - seszele albo malediwy.... Dzisiaj dużo okładów potrzebuję

Mam wielką nadzieję, że dwudniowe MP wejdą na stałe do kalendarza imprez. Atmosfera była wyjątkowa i sprzyjająca integracji ;)

Kiełbaski z ogniska o godzinie 6:45 to jest to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyjemnie ....... :D

Mistrzostwa Polski czyli impreza najwyższej rangi w tym roku odbyła się w prawie tropikalnej aurze ale spokojnie bez protestów, niezdrowych emocji i w tak miłej i relaksującej atmosferze, że bardziej przypominała piknik niż walkę o punkty i miejsca w klasyfikacji. To zasługa organizatorów ale także czasu jaki był na rozegranie 6 rund eliminacyjnych w obu kategoriach oraz wszystkich uczestników którzy mając zdrowy dystans do naszej zabawy, ponad wynik przedkładają partnerstwo.

 

NC2 oraz całej ekipie z Płocka - dziękuję za przygotowanie tej imprezy oraz duży wkład pracy w organizację oraz wprowadzenie kilku ciekawych pomysłów które uważam, warto kontynuować na kolejnych zawodach:

1. numery zawodników na których oznaczono pola celem pokazania ewentualnej strefy w poprzednich lotach zawodnika - świetny pomysł

Na szczęście strefy były sporadyczne i nie było konieczności dziurkowania kart:-)

2. bronione cele naziemne - rewelacja której nie będę opisywał bo lepiej samemu zobaczyć na zdjęciach strzelające do samolotów makiety czołgów

 

Świetna impreza na którą warto jechać nawet 1000 km :-)

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwo organizować zawody i w nich latać. Wszyscy leżą w cieniu na leżaku w oczekiwaniu na kolejna rundę a NC2 się dwoił i może nawet troił aby wszystko sie udało.

Patrząc na to zdjęcie uświadomiłem sobie dlaczego przegrałem w walce z Jackiem - było ich dwóch :D;)

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sporym opóźnieniem, ale.... Lepiej późno niż wcale

 

Zacznę od zdjęć: Fotki, które robiłem możecie obejrzeć na mojej stronie:

www.modelerc.info/zawody/2013_esa_plock/

 

A teraz co najważniejszy, czyli ogromne podziękowania dla Ekipy z Płocka za organizację Mistrzostw Polski! Spisaliście się na medal!

 

Zdecydowanie były to najlepsze zawody, na jakich byłem do tej pory! Dwudniowa impreza kombatowa to jest TO !!

 

Ogromne gratulacje dla Was za wzorową organizację oraz modelarskie pomysły, które wprowadziliście w życie:

- Strzelające czołgi (rewelacja! - ogromne WOW)

- Mocowanie celów naziemnych: rura PCV - genialne w swojej prostocie (już kupiłem metr rurki, aby tak mocować styropianowe tyczki na treningach)

- Wyświetlacz numeru rundy i walki

- Dziurkowanie numeru startowego (strefy)

- Pomiar prędkości modelu

- Piękną graficzną oprawę imprezy i oryginalne puchary

- Nagroda w postaci przelotu Wilgą nad Płockiem

 

I oczywiście również wielkie podziękowania dla wszystkich zawodników za rywalizację, a szczególnie uśmiechy po zderzeniach w powietrzu (nawet po kilkunastu sekundach lotu), pomoc w sklejaniu rozbitych modeli oraz pomoc przy szukaniu części i pakietu na polu bitwy

 

Do zobaczenia na kolejnej imprezie !!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.