Skocz do zawartości

Link FrSky - montaż w t9x


idfx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Przymierzam się do zakupu modułu i odbiorników by przejść na FrSky. Poczytałem trochę i zrobił mi się mętlik w głowie jeśli chodzi o instalację w T9X. Podobno mają różne standardy napięć, bodajże 3.3V w jednym i 5V w drugim i trzeba zastosować diodę. Inne moduły już mają ta diodę wbudowaną. Jaki więc "komplet" muszę zakupić by nadawał się od razu do instalacji w t9x ? Czy są do zakupienia gdzieś "od ręki" bez bawienia się w HK itd. ? Troszkę zależy mi na czasie.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak, widziałem i kontaktowałem się z tym kolegą, ale właśnie utknąłem jak szukałem informacji montażu. Jedni piszą, że jest możliwość uszkodzenia, bez uprzednich przeróbek, inni że są już wersje z odpowiednim standardem itd. Posiadam aparaturę FS-TH9X, podobno dokładna kopia Turnigy 9X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper, Wkładasz i Zapominasz. Działa "od strzała" :D

Problemy były z modułami JR, gdyż na drugim pinie miały one zasilanie bodajże 3V a w TGY/FlSky jest ono podłączone do masy i moduły JR się paliły.

W FrSky nie ma tego problemu, jak i w "oranżadach" i innych w standardzie JR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.