Skocz do zawartości

Problem Regulator obrotów Bonzer Tiger Cross !!!


uzi199

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży problem!

Mój regulator obrotów będąc nawet off zaczyna się dymić i w 1s osiąga bardzo dużą temp.

To wszystko dzieje się w jednej jego części, a dokładnie

http://img293.imageshack.us/my.php?image=dscn3773tb8.jpg

Auto nie jeździ, a mam je dopiero kilka dni :| :!: :|

Czy można coś z tym zrobić?

I ile to by kosztowało?

Z góry DZIĘKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz zwarcie w miejscu lutowania kabli do regulatora (to co zaznaczyłeś) . Wyjmij płytkę z obudowy i posprawdzaj miernikiem (lub nawet może będzie to widoczne okiem) czy któreś z kabli (miejsca ich lutowania) nie zwierają ze sobą.

 

Widać nawet na zdjęciu jak CZARNY Z ŻÓŁTYM SIĘ STYKAJĄ (przy końcówce)czy to może być tego powodem? Czy tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, tam jest blaszka widocznie to tak ma być. :?

 

Czarny i czerwony to zasilanie (pakiet) żółty i niebieski silnik. Jeśli ten samochód jeździ do przodu i do tyłu to NA PEWNO czarny z żółtym połączony być nie może. To tak już na zdrowy rozsądek. Usuń to diabelstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny i czerwony to zasilanie (pakiet) żółty i niebieski silnik. Jeśli ten samochód jeździ do przodu i do tyłu to NA PEWNO czarny z żółtym połączony być nie może. To tak już na zdrowy rozsądek. Usuń to diabelstwo.

 

To była zwykła płyteczka już tego nie ma ale dalej się grzeje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.