Skocz do zawartości

Gdzie kupić żywicę L285 koniecznie z utwardzaczem 286?


vowthyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przeglądam ofertę sklepów i nigdzie nie mogę znaleźć tego systemu, wszędzie gdzie sprzedają L285 jest ona w komplecie z utwardzaczem 285, a mnie ze względu na czas pracy zdecydowanie bardziej odpowiada utwardzacz 286. Dawniej kupowałem w modelemax, ale teraz nie ma. Chodzi mi o niewielką ilość detaliczną (200-250g). Czy ktoś wie gdzie ewentualnie mógłbym jeszcze szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zadzwoń do "havla", myślę że mniejszą ilość też Ci wyślą, ja kupuję tam osobiscie (mam ok 30km) i nie ma problemu by kupić np 0,5 kg albo mniej utwardzacza czy żywicy, może to tylko system nie pozwala na dodanie mniejszych ilości do koszyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Havlu" można bez problemu zamówić 0,5 kg żywicy 285, ostatnio(dwa tygodnie temu) nawet tak brałem. Po złożeniu zamówienia przez stronę lepiej jest jeszcze zadzwonić bo ostatnio mieli problemy ze stroną i zamówieniami.

Polecam też SURFPOL mają MGS 285 oraz trochę tańszy odpowiednik LG 385.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.