Skocz do zawartości

E Flite LP5DSM - zasięg


spectomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak widać przy avatarze jestem tutaj nowy, postanowiłem wznowić pasje z dzieciństwa (modele kartonowe) w ciekawszym wydaniu. Zacząłem tworzyć RWD5 by Skazoo, zakupiłem używaną aparaturę taką jak w temacie. Pojawia się kilka pytań, testowałem jej zasięg, po ok 100 - 150 m traci zasięg. W odbiorniku gaśnie dioda sygnalizująca połączenie. Czytałem o odfiltrowaniu zakłóceń idących z regulatora (założyłem pierścień na przewód sygnałowy), dołożenie kondesatora do wolnego kanału (wykonane) jednak nie przyniosło to lepszego efektu i ciągle mam obawy, że jak puszczę model to mi ucieknie, albo stracę nad nim kontrolę i go rozbije. Przyznam, że razem z aparaturą był odbiornik EFLH1024. Pomyślałem, że może to jego wina, zakupiłem tani odbiornik Orange jednak zasięg na nim jest podobny. Stąd rodzi się moje pytanie, czy ta aparatura "tak ma" czy coś jest z nią nie tak ? Zacząłem od zabawki ORIOLE na 27Mhz i mam wrażenie, że lepiej sprawuje się to sterowanie niż aparatura E Flite na 2.4Ghz.

 

http://i4.photobucket.com/albums/y127/blfischer/LP5DSM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.