Skocz do zawartości

Problem z telemetrią Hitec


Maciek74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z telemetrią Hiteca,

termometry na silniku i regulatorze pokazuja mi maks 42stopnie celsjusza podczas gdy niejednokrotnie przekraczam 100, a modul GPS po zimie przestal dzialac mimo ze niczego przez zime nie dotykalem, czy ktos ma podobne doswiadczenia?

 

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wszystko hulało, powinieneś mieć najnowsze wersje softu w każdym z elementów zestawu rx/tx/tm. Masz? Jeśli chodzi o RX to można Optimę 6 wzbogacić o soft z Optimy 7, udało mi się to zrobić ale jeszcze nie sprawdziłem telemetrii z "podkręcaną" szóstką. Ostrzegam, że wszelkiego rodzaju takie modyfikacje robi się na własną odpowiedzialność. Jeśli coś pójdzie nie tak, można uszkodzić trwale odbiornik.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wszystko hulało, powinieneś mieć najnowsze wersje softu w każdym z elementów zestawu rx/tx/tm. Masz? Jeśli chodzi o RX to można Optimę 6 wzbogacić o soft z Optimy 7, udało mi się to zrobić ale jeszcze nie sprawdziłem telemetrii z "podkręcaną" szóstką. Ostrzegam, że wszelkiego rodzaju takie modyfikacje robi się na własną odpowiedzialność. Jeśli coś pójdzie nie tak, można uszkodzić trwale odbiornik.

Pozdrawiam

Piotr

 

Doczytaj - to dzialało już ;) problem pojawil się po przerwie. Ja obstawiam problem z transferem miedzy stacja SS a odbiornikiem. Sprobowałbym zbindować raz jeszcze Nadajnik z RX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrotomierz dziala, amperomierz dziala, voltomierz tez, termometry od poczatku pokazuja dziwna temperature, zastanawiam sie czy modul GPS nie ma wewnetrznej baterii podtrzymujacej jakis uklad ktora poprostu przez zime sie wyladowala?

 

ponowne bindowanie nic nie dalo...

 

waszze termometry jakie temperatury pokazuja?

 

uzywam optimy 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.