Skocz do zawartości

ASP .25 AII gaśnie


pauletto007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam świeżo po dotarciu po 4ch zbiornikach silnik 2T jak w tytule. Docierałem na paliwie Model Technics Castor 80/20. Silnik jest zabudowany w modelu Kastora, tak jak tutaj: http://imageshack.us.../p1050496h.jpg/

Ma dobre przejście z niskich na wysokie zarówno w pozycji poziomej w modelu, jak i gdy kadlub jest pochylony do góry lub do dołu pod kątem 45st. Prawidłowo pracuje również nosem w dół (nie gaśnie). Jest doregulowany wstępnie. Dalej pracuje na tym samym paliwie, na którym był docierany. Problemy się pojawiają, jak go wezmę do pionu nosem do góry, popracuję chwilę i przygasa, aż gaśnie zupełnie. Co może być nie tak, podpowiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 10 miesięcy temu...
Gość Kamyczek_RC

Sprawdź czy nie pomyliłeś rurek w zbiorniku jeśli zbiornik leżał warto w nim wymienić wężyk od zasilania bo często pęka w różnych miejscach i jest potem problem z pracą  . czasem wystarczy obserwować czy w wężykach nie pojawia się powietrze które świadczy o problemie w zbiorniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poradził to wypadałoby poinformować co było przyczyną a nie traktować forum jak chusteczkę wykorzystać i wyrzucić. Inni by skorzystali na doświadczeniu kolegi. Po to też przecież jest to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.