Skocz do zawartości

Jaki żyroskop do heli 450?


piotrek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar zacząć zabawę z helikopterami, nie miałem wcześniej bliższej styczności z nimi poza oglądaniem ich w locie.

 

Moje pytanie odnosi się do żyroskopu bo nie za bardzo wiem, który wybrać. Pod uwagę biorę dwa popularnego HK 401B AVCS lub Turnigy TR302-AD oczywiście też z HK, którego byscie polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W heli zasada jest jedna możesz zakupić tani żyroskop z dobrym serwem ale to nie będzie to ogon może i będzie stał w miejscu ale jednak dryfy będą używane żyroskopy nie są już drogie i sądzę że wydatek rzędu około 200zł na GY-401 do tego serwo S9257 (używane 100-130) byłby najlepszym rozwiązaniem. Raz ustawisz i zapominasz o dryfowaniu, rybkowaniu, przestawianiu czy innymi cyrkami z ogonem stoi jak wmurowany a ty możesz skupić się na lataniu an nie na walczeniu z ogonem.

Przerabiałem już wiele modeli żyroskopów i sklasyfikuje je tak.

 

miejsce:

1.Gy-401

2. Ga-250

3. Telebee (symbolu nie pamiętam)

4. Walkera GX02

4. HK-401

5. Walkera WK-G011

6. Walkera WK-G006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy większość przesiada się na FBL na rynku wtórym sporo jest niezłych używanych żyroskopów. Polecam Aign GP790 lub GP780, lub Futabę GY401, a uznawany za najlepszy żyroskop do helików z flybarem jest Spartan Quark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.