Skocz do zawartości

Motoszybowiec na termikę pod konkretny silnik


ppompka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję jakiegoś motoszybowca do termicznego latania. Mam do dyspozycji wolny silnik Turnigy 3536/6 1250kV, szkoda żeby się marnował. Co do rozpiętości to tak najbardziej chciałbym coś koło 3m, ale jeżeli silnik dałby radę to może być także więcej, najchętniej złożyłbym model z jakiejś wycinanki, choć zdaję sobie z tego sprawę że z moim budżetem to może być ciężko, mam tak ~400zł na model, jeżeli nie będzie żadnego sensownego kitu w tej cenie, to może podpowiedzielibyście jakiś model, a właściwie plany którego zrobienie byłoby realne w tej kwocie, mówię oczywiście o modelu bez elektroniki itp. Może macie jakieś sprawdzone konstrukcje? Aha, nie wspomniałem o sterowaniu, model ma być z lotkami, no i oczywiście SK, SW, nie chcę już żadnych uszatków itp konstrukcji, większa mechanizacja może być, ale nie mniej niż to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.