Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy Modeli Latających na Uwięzi 2013 Bekescsaba - Hungary


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się najważniejsza dla uwięziowców impreza w roku, tygodniowe święto pod nazwą Mistrzostwa Europy, które w tym roku odbędzie się na przyjaznej Węgierskiej ziemi (która pamięta złoty medal naszego juniora w klasie F2A podczas Mistrzostw Świata z 2010 roku). Oby i ten rok był dla nas łaskawy...Strona organizatora:https://sites.google...ofly/ech---2013 W miarę możliwości będziemy relacjonować wydarzenia na żywo.... lengyel magyar – két jó barát együtt harcol s issza borát

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

mam pytanie do ciebie paweł na zawodach rangi m.e. czy też m.ś jaka jest wysokość startowego ,no chyba że tajemnica B)

Żadna tajemnica, opłata startowa to ok. 250€ dla seniora, juniorzy zazwyczaj mają opłatę na poziomie 1€.

Poza tym trzeba zapłacić sobie za jakąś tam kwaterę (na ostatnich ME mieszkaliśmy w namiocie za 4€ za dobę-myślę,że to tanio) no i jedzenie - w domu też jemy więc nie ma problemu - ceny są porównywalne....

Nie można tutaj pominąć dotacji z MS, która w zasadzie pokryła te koszty. Trzeba jeszcze tylko dojechać na miejsce, ale tutaj pomaga zazwyczaj mój ukochany Aeroklub Śląski.

Morał jest więc taki, modele i sprzęt w moim zakresie, a reszta jakoś tam się poukłada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.