Skocz do zawartości

Szybkość


tytan12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja też nie zauważyłem by coś złego się działo. To, że w dalszym ciągu napisany post wyskakuje w 2-3 razach to drobnostka. W końcu jest temat..." Co cię denerwuje w forum, co byś usprawnil. Ale chybga nie o takie drobnostki chodziło moderatorom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak ma lub podobnie. W pracy mam łącze 100- tu megowe w domu równoległe 10 ma 10 mega i jest dokładnie to samo. Dostaje też czasami 404 i muszę klikać odśwież. Też nie ma znaczenia system - w pracy mam XP w domu 7.

Z tego powodu zaglądam tu od przypadku do przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na szczęście nie mam 404. Jednak długo czekam.

Ja myślę, że to wina serwera (choć nie jestem ekspertem).

U mnie forum słabo chodzi gdzieś tak od 2 miesięcy, ale czasami (niestety rzadko) działa w miarę szybko.

Przez chwilę pomyślałem nawet, że to wina programu antywirusowego (czasem zdarza się, że ktoś wsadzi jakiś zły skrypt), ale skoro tak jest nie tylko u mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba u każdego czas ospowiedzi forum na wsyłane zapytanie bije rekordy prędkości. Potwierdzam, co juz ktos pisał, skutecznie zniechęca to człowieka na przeglądanie zawartości i pisanie postów na zapisanie których czeka sie po kilkanaście minut. Zwłąszcza jak brakuje człowiekowi czasu na siąście do komputera, to oczekuję że bedzie to działało "prędzikiem". A tym czasemnie nie raz zdarzyło mi się zamknąć zakładkę bo najzwyczajniej nie miałem czasu aby siedzieć i czekać na dalszy rozwój sytuacji czyli załduje się czy się nie załaduje..... Na serio trzeba coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.