Skocz do zawartości

Witam serdecznie z wrocławia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

 

Od jakiegoś czasu przeglądałem to forum, a od dłuższej chwili marzy mi się stworzenie czegoś pływającego, przy odrobinie szczęścia zdalnie sterowanego, i miłym dodatkiem byłoby jeśli byłoby historycznie zgodne ... z czymkolwiek instniejącym ---- słowem, model okrętu. W zasadzie nie musi być okręt - kuter styknie ,)

 

A że ostatnimi czasy córka wyraziła chęć zabawy czymś podobnym, to planuję połączyć przyjemne z pożytecznym...

 

Chciałem napisać że 'jestem modelarzem' bo i sporo modeli w swoim czasie zrobiłem, inna sprawa że było to dawno i nie prawda ,) od jakiś lat dziesięciu nie miałem czasu na modele, zwłaszcza że wraz ze stopniem zaawansowania hobby to stawało się coraz bardziej kosztowne.

 

Sklejałem papierzaki, jednak szybko zostałem odciągnięty od nich przez urzekające detale plastikowych wyprasek .) I tak już zostało.

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, i korzystając z okazji - proszę o wyrozumiałość, co prawda pracuję w IT i z elektroniką również miałem dość dużo do czynienia, jednak w temacie RC jestem kompletnym nowicjuszem .)

 

P.S. Może rzuci ktoś we mnie namiarem na jakąś modelarnię we Wrocławiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.