Skocz do zawartości

Jak to do diabła poskładać


pilot71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest proste, ale odpowiedź dla mnie jako laika w tym temacie dość skomplikowana. Zapomniałem dodać do zdjęcia kamerki a jest to breloczek, ten z wystającym obiektywem HD. Mam wielką prośbę: co mam do czego przypiąć aby ten zestaw zaczął pracować, a zestaw to:

1.2GHz 15CH 700mw Wireless AV Transmitter (QLM-1215-700A)

, dla ułatwienia odpowiedzi ponumerowałem kable. Chodzi mi o konkretną odpowiedź.

PS: chyba ważne- obraz będzie odtwarzany na lapku więc to złącze USB będzie potrzebne

Z góry dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję że ktoś jej udzieli

post-6922-0-16686900-1375113720_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do nadajnika wpinasz jacka nr 10. 7 i 8 tego przewodu to koncówki do kamery. 16 zasilanie. 9 to chyba zdublowanie 7 i 8 lub zasilania - nie widac za dobrze.

Do odbiornika wpinasz 3 i 4 grabera, a 6 do laptopa. Musisz jeszcze kupić taką wtyczkę jak ma zasilacz by wpiąc w gniazdo zasilania odbiornika lub odciac z zasilasza 220V z zestawu. 17 do 20 to przedłużacz przewodów odbiornik- laptop. 13 14 to tu chyba zupełnie nie potrzebne. anteny to oczywista sprawa.

Od razu dobrze byłoby byś odciął te wtyczki DIN i połączył na stałe lub np miniaturowe goldy. Wtyczki te są duże, ciężkie i zabierają dużo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.