Skocz do zawartości

Środek ciężkości :-)


vowthyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zdaję sobie Robercie, zdaję... Ale nie siłę fizyczną tej "urokliwej blądynki" miałem za jej atrybut, tylko inne jej "walory" ;) . Zresztą pani z pierwszego filmiku też krzepę w "rencach" mieć musiała, bo te jej kije czy też gałęzie, swoje ważyć musiały. Chyba też wyraźnie jej się ulżyło, kiedy wreszcie tę swoją wyważoną konstrukcję na ostatnim kijku oparła. I takich "wyważarek", z całą pewnością, jest na naszej planecie może jedna, a może kilka, a takich "mistrzyń rurowych" całe setki, jeśli nie tysiące. Stąd też mój podziw i uznanie dla tej pierwszej pani.

 

Oj, po prostu z takiego wyważania pieniędzy nie ma. Natomiast są całe kultury oparte na dobrze pojętym balansie (noszenie na głowie). Nie wiem gdzie znajdziesz "setki mistrzyń rurowych", chyba, że masz na myśli podpieraczy rurowych. :D Zastąp rurę kozłem, czy kółkami i masz zawodniczkę dyscypliny olimpijskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że mamy kobiecą piłkę plażową, do niedawna (...)jednoczęściowy kostium kąpielowy lub bikini z maksymalną szerokością 7 cm. Kostiumy zakrywające całe ciało mogły być także dotychczas używane pod bikini, ale tylko, gdy temperatury były niskie(...) - Pani na filmie musiała by się rozebrać, aby móc zagrać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.